LOLYTA PET SALON S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 9 ianuarie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- LOLYTA PET SALON S.R.L.
- CUI
- 38667924
- Nr. înmatriculare
- J40/213/2018
- EUID
- ROONRC.J40/213/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 ianuarie 2018
Sediu social
- Adresă
- RUNCU, nr. 72, ap. 1, PARTER, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
- Cod poștal
- 42054
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.01.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SORA ANAMARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.449 din 1.563 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9602, municipiul București, peste 7% dintre firmele clasei. Locul 118.880 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 19%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14.220 lei | -264 lei | — | -8.022 lei | 41.693 lei | -49.715 lei |
| 2024 | 11.970 lei | 3.006 lei | 1 | — | 37.448 lei | -37.448 lei |
| 2023 | 13.285 lei | 10.188 lei | — | 919 lei | 32.574 lei | -31.655 lei |
| 2022 | 15.330 lei | -5.951 lei | — | 11.426 lei | 42.148 lei | -30.722 lei |
| 2021 | 9.470 lei | -6.495 lei | — | 10.629 lei | 41.297 lei | -30.668 lei |
| 2020 | 3.600 lei | -3.700 lei | — | 10.326 lei | 34.298 lei | -23.972 lei |
| 2019 | 3.621 lei | -6.179 lei | — | 10.313 lei | 32.170 lei | -21.857 lei |
| 2018 | 222 lei | -15.878 lei | — | 5.221 lei | 20.899 lei | -15.678 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 14.220 lei
- Venituri totale
- 14.220 lei
- Cheltuieli totale
- 14.484 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 264 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 264 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- -8.022 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- -8.022 lei
- Datorii
- 41.693 lei
- Capitaluri
- -49.715 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 11.970 lei
- Venituri totale
- 11.970 lei
- Cheltuieli totale
- 8.964 lei
- Profit brut
- 3.006 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.006 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 37.448 lei
- Capitaluri
- -37.448 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 13.285 lei
- Venituri totale
- 13.285 lei
- Cheltuieli totale
- 1.907 lei
- Profit brut
- 11.378 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.188 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 919 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 919 lei
- Datorii
- 32.574 lei
- Capitaluri
- -31.655 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului