LOLA - NERO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Iași, înmatriculată la 19 februarie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- LOLA - NERO S.R.L.
- CUI
- 42286413
- Nr. înmatriculare
- J22/552/2020
- EUID
- ROONRC.J22/552/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 februarie 2020
Sediu social
- Adresă
- CERNA, nr. 14, bl. R6, sc. B, et. 3, ap. 1, Municipiul Iași, Iași
- Localitate
- Municipiul Iași, Iași
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.02.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SCRIPCARU ELENA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 31 din 86 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1413, județul Iași, peste 65% dintre firmele clasei. Locul 13.400 din 25.162 în tot județul, și locul 5.765 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 32%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 207.180 lei | 41.895 lei | 2 | 72.242 lei | 8.994 lei | 63.248 lei |
| 2024 | 157.134 lei | 43.900 lei | 2 | 52.247 lei | 6.894 lei | 45.353 lei |
| 2023 | 145.775 lei | 23.391 lei | 2 | 70.291 lei | 8.706 lei | 61.585 lei |
| 2022 | 192.187 lei | 79.539 lei | 2 | 88.726 lei | 8.947 lei | 79.779 lei |
| 2021 | 84.381 lei | -3.630 lei | 2 | 12.584 lei | 3.929 lei | 8.655 lei |
| 2020 | 84.838 lei | 12.085 lei | 4 | 20.714 lei | 8.429 lei | 12.285 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 207.180 lei
- Venituri totale
- 207.180 lei
- Cheltuieli totale
- 163.523 lei
- Profit brut
- 43.657 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 41.895 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.546 lei
- Active circulante
- 57.696 lei
- Stocuri
- 4.359 lei
- Creanțe
- 24.530 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.807 lei
- Datorii
- 8.994 lei
- Capitaluri
- 63.248 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 157.134 lei
- Venituri totale
- 157.134 lei
- Cheltuieli totale
- 111.742 lei
- Profit brut
- 45.392 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 43.900 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.546 lei
- Active circulante
- 37.701 lei
- Stocuri
- 4.359 lei
- Creanțe
- 20.553 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.789 lei
- Datorii
- 6.894 lei
- Capitaluri
- 45.353 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 145.775 lei
- Venituri totale
- 145.974 lei
- Cheltuieli totale
- 121.081 lei
- Profit brut
- 24.893 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.391 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.224 lei
- Active circulante
- 61.067 lei
- Stocuri
- 4.784 lei
- Creanțe
- 20.906 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.377 lei
- Datorii
- 8.706 lei
- Capitaluri
- 61.585 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 192.187 lei
- Venituri totale
- 192.841 lei
- Cheltuieli totale
- 111.476 lei
- Profit brut
- 81.365 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 79.539 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.882 lei
- Active circulante
- 78.844 lei
- Stocuri
- 3.000 lei
- Creanțe
- 73.194 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.650 lei
- Datorii
- 8.947 lei
- Capitaluri
- 79.779 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 84.381 lei
- Venituri totale
- 93.301 lei
- Cheltuieli totale
- 96.087 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.786 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.630 lei
- Active imobilizate
- 2.172 lei
- Active circulante
- 10.412 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 3.441 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.971 lei
- Datorii
- 3.929 lei
- Capitaluri
- 8.655 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 84.838 lei
- Venituri totale
- 91.574 lei
- Cheltuieli totale
- 78.640 lei
- Profit brut
- 12.934 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.085 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.962 lei
- Active circulante
- 17.752 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 2.230 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.522 lei
- Datorii
- 8.429 lei
- Capitaluri
- 12.285 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
Activități autorizate (CAEN)
- 1391 · Fabricarea de metraje prin tricotare sau croșetare (CAEN Rev.2)
- 1392 · Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) (CAEN Rev.2)
- 1413 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN Rev.2)
- 1414 · Fabricarea de articole de lenjerie de corp (CAEN Rev.2)
- 1419 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului