LOGI AUTO COMFORT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 5, înmatriculată la 5 iulie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- LOGI AUTO COMFORT S.R.L.
- CUI
- 48436846
- Nr. înmatriculare
- J40/12387/2023
- EUID
- ROONRC.J40/12387/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 iulie 2023
Sediu social
- Adresă
- MALCOCI, nr. 21, bl. 40, sc. 3, et. 3, ap. 32, București Sectorul 5, București
- Localitate
- București Sectorul 5, București
- Cod poștal
- 51922
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.07.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- TUDOR CĂTĂLINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 360 din 1.024 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4520, municipiul București, peste 65% dintre firmele clasei. Locul 46.429 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 13%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 449.688 lei | -219 lei | 1 | 296.544 lei | 162.532 lei | 145.929 lei |
| 2024 | 517.634 lei | 102.159 lei | 1 | 165.768 lei | 21.734 lei | 146.148 lei |
| 2023 | 148.668 lei | 43.789 lei | 1 | 68.871 lei | 24.882 lei | 43.989 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 449.688 lei
- Venituri totale
- 450.996 lei
- Cheltuieli totale
- 443.693 lei
- Profit brut
- 7.303 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 219 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 296.544 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 255.322 lei
- Casa și conturi la bănci
- 41.222 lei
- Datorii
- 162.532 lei
- Capitaluri
- 145.929 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 517.634 lei
- Venituri totale
- 517.635 lei
- Cheltuieli totale
- 404.725 lei
- Profit brut
- 112.910 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 102.159 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 165.768 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 156.793 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.975 lei
- Datorii
- 21.734 lei
- Capitaluri
- 146.148 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 148.668 lei
- Venituri totale
- 148.668 lei
- Cheltuieli totale
- 103.415 lei
- Profit brut
- 45.253 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 43.789 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 68.871 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.147 lei
- Casa și conturi la bănci
- 64.724 lei
- Datorii
- 24.882 lei
- Capitaluri
- 43.989 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului