LOBY PLAST GLASS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Simeria, Oraș Simeria, înmatriculată la 13 ianuarie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- LOBY PLAST GLASS S.R.L.
- CUI
- 42093455
- Nr. înmatriculare
- J2020000018209
- EUID
- ROONRC.J2020000018209
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 ianuarie 2020
Sediu social
- Adresă
- HORIA, nr. 6, Loc. Simeria, Oraș Simeria, Hunedoara
- Localitate
- Loc. Simeria, Oraș Simeria, Hunedoara
- Cod poștal
- 335900
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.01.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- LOBONŢ IOAN-MIHAI — administrator
- LOBONŢ ROXANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Hunedoara; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | 0 lei | 0 | 75.444 lei | 0 lei | 75.444 lei |
| 2023 | 0 lei | 0 lei | 0 | 75.444 lei | 0 lei | 75.444 lei |
| 2021 | 104.656 lei | 52.172 lei | 1 | 86.569 lei | 6.020 lei | 80.549 lei |
| 2020 | 121.405 lei | 28.177 lei | 1 | 31.982 lei | 3.605 lei | 28.377 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 138 lei
- Active circulante
- 75.306 lei
- Stocuri
- 93 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 75.213 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 75.444 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 138 lei
- Active circulante
- 75.306 lei
- Stocuri
- 93 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 75.213 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 75.444 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 104.656 lei
- Venituri totale
- 124.906 lei
- Cheltuieli totale
- 72.734 lei
- Profit brut
- 52.172 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 52.172 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 138 lei
- Active circulante
- 86.431 lei
- Stocuri
- 9.091 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 77.340 lei
- Datorii
- 6.020 lei
- Capitaluri
- 80.549 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 121.405 lei
- Venituri totale
- 139.471 lei
- Cheltuieli totale
- 110.509 lei
- Profit brut
- 28.962 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.177 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 161 lei
- Active circulante
- 31.821 lei
- Stocuri
- 2.712 lei
- Creanțe
- 4.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.609 lei
- Datorii
- 3.605 lei
- Capitaluri
- 28.377 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 2223 · Fabricarea de uși și ferestre din material plastic (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului