LMG BROTHERS CONFORT SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Constanța, înmatriculată la 27 martie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- LMG BROTHERS CONFORT SRL
- CUI
- 37276073
- Nr. înmatriculare
- J2017000804130
- EUID
- ROONRC.J2017000804130
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 martie 2017
Sediu social
- Adresă
- ZMEUREI, nr. 16B, bl. U6, sc. B, et. 2, ap. 32, Municipiul Constanța, Constanța
- Localitate
- Municipiul Constanța, Constanța
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.03.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GHERGHILESCU LAURENȚIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 227 din 505 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7112, județul Constanța, peste 55% dintre firmele clasei. Locul 11.708 din 26.023 în tot județul, și locul 9.592 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 2%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 285.804 lei | 111.756 lei | 1 | 132.961 lei | 20.894 lei | 112.067 lei |
| 2024 | 279.683 lei | 47.534 lei | 1 | 88.981 lei | 8.773 lei | 80.208 lei |
| 2023 | 274.788 lei | 117.216 lei | 1 | 124.573 lei | 7.117 lei | 117.456 lei |
| 2022 | 289.199 lei | 119.181 lei | 1 | 187.417 lei | 67.996 lei | 119.421 lei |
| 2021 | 230.714 lei | 44.144 lei | 1 | 125.798 lei | 4.432 lei | 121.366 lei |
| 2020 | 186.084 lei | 90.961 lei | 1 | 110.488 lei | 5.898 lei | 104.590 lei |
| 2019 | 97.686 lei | 9.959 lei | 1 | 49.808 lei | 10.916 lei | 38.892 lei |
| 2018 | 168.420 lei | 53.493 lei | 1 | 63.933 lei | 10.200 lei | 53.733 lei |
| 2017 | 80.146 lei | 8.353 lei | 1 | 9.518 lei | 965 lei | 8.553 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 285.804 lei
- Venituri totale
- 285.804 lei
- Cheltuieli totale
- 171.247 lei
- Profit brut
- 114.557 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 111.756 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.235 lei
- Active circulante
- 128.726 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 39.136 lei
- Casa și conturi la bănci
- 89.590 lei
- Datorii
- 20.894 lei
- Capitaluri
- 112.067 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 279.683 lei
- Venituri totale
- 279.683 lei
- Cheltuieli totale
- 229.772 lei
- Profit brut
- 49.911 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 47.534 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.804 lei
- Active circulante
- 81.177 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 210 lei
- Casa și conturi la bănci
- 80.967 lei
- Datorii
- 8.773 lei
- Capitaluri
- 80.208 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 274.788 lei
- Venituri totale
- 274.822 lei
- Cheltuieli totale
- 154.913 lei
- Profit brut
- 119.909 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 117.216 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.955 lei
- Active circulante
- 117.618 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 210 lei
- Casa și conturi la bănci
- 117.408 lei
- Datorii
- 7.117 lei
- Capitaluri
- 117.456 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 289.199 lei
- Venituri totale
- 291.636 lei
- Cheltuieli totale
- 169.596 lei
- Profit brut
- 122.040 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 119.181 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.509 lei
- Active circulante
- 181.908 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 100.210 lei
- Casa și conturi la bănci
- 81.698 lei
- Datorii
- 67.996 lei
- Capitaluri
- 119.421 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 230.714 lei
- Venituri totale
- 231.469 lei
- Cheltuieli totale
- 185.288 lei
- Profit brut
- 46.181 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 44.144 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.989 lei
- Active circulante
- 118.809 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 261 lei
- Casa și conturi la bănci
- 118.548 lei
- Datorii
- 4.432 lei
- Capitaluri
- 121.366 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 186.084 lei
- Venituri totale
- 186.085 lei
- Cheltuieli totale
- 93.263 lei
- Profit brut
- 92.822 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 90.961 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.232 lei
- Active circulante
- 95.256 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 261 lei
- Casa și conturi la bănci
- 94.995 lei
- Datorii
- 5.898 lei
- Capitaluri
- 104.590 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 97.686 lei
- Venituri totale
- 98.436 lei
- Cheltuieli totale
- 87.493 lei
- Profit brut
- 10.943 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.959 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 20.551 lei
- Active circulante
- 29.257 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 51 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.206 lei
- Datorii
- 10.916 lei
- Capitaluri
- 38.892 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 168.420 lei
- Venituri totale
- 168.546 lei
- Cheltuieli totale
- 113.368 lei
- Profit brut
- 55.178 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 53.493 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 25.231 lei
- Active circulante
- 38.702 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 51 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.651 lei
- Datorii
- 10.200 lei
- Capitaluri
- 53.733 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 80.146 lei
- Venituri totale
- 80.147 lei
- Cheltuieli totale
- 70.992 lei
- Profit brut
- 9.155 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.353 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.518 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.518 lei
- Datorii
- 965 lei
- Capitaluri
- 8.553 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 3320 · Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului