Sari la conținut
Luni, 31 august 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

LIVING CONCEPT VISION S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Vidra, Comuna Vidra, înmatriculată la 4 iunie 2020.

Identitate

Denumire legală
LIVING CONCEPT VISION S.R.L.
CUI
42584878
Nr. înmatriculare
J23/1999/2020
EUID
ROONRC.J23/1999/2020
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
4 iunie 2020

Sediu social

Adresă
Răsăritului, nr. 16, cam.2, Sat Vidra, Comuna Vidra, Ilfov
Localitate
Sat Vidra, Comuna Vidra, Ilfov
Cod poștal
77185

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu (până la 31 iul)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 04.06.2020
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • CHILĂU CONSTANTIN — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
9 mii lei02021: 9 mii lei2022: 4 mii lei2023: 6 mii lei2024: fără date2021202220232024
Rezultat net
5 mii lei0-10 mii lei2021: -5 mii lei2022: -10 mii lei2023: 5 mii lei2024: 0 lei2021202220232024

Poziție în sector

Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Ilfov; ultimul an depus este 2024.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20240 lei22.987 lei32.860 lei-9.873 lei
20235.728 lei5.337 lei22.987 lei32.860 lei-9.873 lei
20223.524 lei-9.562 lei18.427 lei32.468 lei-14.041 lei
20218.884 lei-4.679 lei13.261 lei17.740 lei-4.479 lei
Toți indicatorii

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
Venituri totale
0 lei
Cheltuieli totale
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
22.987 lei
Stocuri
Creanțe
20.022 lei
Casa și conturi la bănci
2.965 lei
Datorii
32.860 lei
Capitaluri
-9.873 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
5.728 lei
Venituri totale
5.728 lei
Cheltuieli totale
Profit brut
5.728 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
5.337 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
22.987 lei
Stocuri
Creanțe
20.022 lei
Casa și conturi la bănci
2.965 lei
Datorii
32.860 lei
Capitaluri
-9.873 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
3.524 lei
Venituri totale
3.524 lei
Cheltuieli totale
12.980 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
9.456 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
9.562 lei
Active imobilizate
Active circulante
18.427 lei
Stocuri
1.168 lei
Creanțe
14.294 lei
Casa și conturi la bănci
2.965 lei
Datorii
32.468 lei
Capitaluri
-14.041 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2021 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
8.884 lei
Venituri totale
8.884 lei
Cheltuieli totale
13.297 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
4.413 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
4.679 lei
Active imobilizate
Active circulante
13.261 lei
Stocuri
Creanțe
10.695 lei
Casa și conturi la bănci
2.566 lei
Datorii
17.740 lei
Capitaluri
-4.479 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  2. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  3. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
    • Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
  4. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
    • Înregistrare în scopuri de TVA
  5. 2020

    • Înmatriculare la registrul comerțului