LIVFLO TRANS BLZ S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Romuli, Comuna Romuli, înmatriculată la 30 octombrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- LIVFLO TRANS BLZ S.R.L.
- CUI
- 41836713
- Nr. înmatriculare
- J6/1359/2019
- EUID
- ROONRC.J6/1359/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 octombrie 2019
Sediu social
- Adresă
- nr. 302, Sat Romuli, Comuna Romuli, Bistrița-Năsăud
- Localitate
- Sat Romuli, Comuna Romuli, Bistrița-Năsăud
- Cod poștal
- 427250
Contact
- Telefon
- 0738 081 273
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 19 iulie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.10.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BULZ FLOAREA — administrator si reprezentant
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Bistrița-Năsăud.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -12.970 lei | 1 | 4.202 lei | 24.037 lei | -19.835 lei |
| 2024 | 34.350 lei | -1.423 lei | 1 | 19.646 lei | 26.512 lei | -6.866 lei |
| 2023 | 33.050 lei | 11.751 lei | 3 | 34.496 lei | 39.938 lei | -5.442 lei |
| 2022 | 14.350 lei | -19.683 lei | 3 | 9.619 lei | 26.813 lei | -17.194 lei |
| 2021 | 43.900 lei | 21.065 lei | 4 | 15.805 lei | 13.316 lei | 2.489 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 31.274 lei
- Cheltuieli totale
- 44.244 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.970 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.970 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.202 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.202 lei
- Datorii
- 24.037 lei
- Capitaluri
- -19.835 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 34.350 lei
- Venituri totale
- 56.850 lei
- Cheltuieli totale
- 58.203 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.353 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.423 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.646 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 19.646 lei
- Datorii
- 26.512 lei
- Capitaluri
- -6.866 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 33.050 lei
- Venituri totale
- 122.889 lei
- Cheltuieli totale
- 110.807 lei
- Profit brut
- 12.082 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.751 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 34.496 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 30.321 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.175 lei
- Datorii
- 39.938 lei
- Capitaluri
- -5.442 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2019
- Înmatriculare la registrul comerțului