LIV DAN FOREST S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Tiha Bârgăului, Comuna Tiha Bârgăului, înmatriculată la 19 iulie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- LIV DAN FOREST S.R.L.
- CUI
- 46503175
- Nr. înmatriculare
- J6/1044/2022
- EUID
- ROONRC.J6/1044/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 iulie 2022
Sediu social
- Adresă
- nr. 344B, Sat Tiha Bârgăului, Comuna Tiha Bârgăului, Bistrița-Năsăud
- Localitate
- Sat Tiha Bârgăului, Comuna Tiha Bârgăului, Bistrița-Năsăud
- Cod poștal
- 427360
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.07.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BÂCA LIVIA-ILEANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 54 din 92 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1610, județul Bistrița-Năsăud, peste 42% dintre firmele clasei. Locul 4.439 din 9.250 în tot județul, și locul 2.392 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 10%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 227.255 lei | 10 lei | 2 | 108.629 lei | 54.478 lei | 446 lei |
| 2024 | 206.853 lei | 39 lei | 2 | 191.902 lei | 80.735 lei | 436 lei |
| 2023 | 64.597 lei | 197 lei | — | 472.701 lei | 304.548 lei | 397 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 227.255 lei
- Venituri totale
- 349.830 lei
- Cheltuieli totale
- 347.047 lei
- Profit brut
- 2.783 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 72.602 lei
- Active circulante
- 36.027 lei
- Stocuri
- 20.721 lei
- Creanțe
- 10.932 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.374 lei
- Datorii
- 54.478 lei
- Capitaluri
- 446 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 206.853 lei
- Venituri totale
- 325.959 lei
- Cheltuieli totale
- 316.068 lei
- Profit brut
- 9.891 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 39 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 149.560 lei
- Active circulante
- 42.342 lei
- Stocuri
- 23.299 lei
- Creanțe
- 5.428 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.615 lei
- Datorii
- 80.735 lei
- Capitaluri
- 436 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 64.597 lei
- Venituri totale
- 129.463 lei
- Cheltuieli totale
- 126.476 lei
- Profit brut
- 2.987 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 197 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 226.517 lei
- Active circulante
- 246.184 lei
- Stocuri
- 17.852 lei
- Creanțe
- 201.084 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.248 lei
- Datorii
- 304.548 lei
- Capitaluri
- 397 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1610 · Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Înmatriculare la registrul comerțului