LISTOWEL INTERNATIONAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 21 aprilie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- LISTOWEL INTERNATIONAL S.R.L.
- CUI
- 46000700
- Nr. înmatriculare
- J2022007613401
- EUID
- ROONRC.J2022007613401
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 aprilie 2022
Sediu social
- Adresă
- Victoriei, nr. 155, bl. D1, et. 8, TRONSON 7, AP. A81, B82, C83, D84, BIROUL 19, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 10073
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 25 aug)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 12.03.2026
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TSIROGIANNI MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -24.170 lei | 1 | 4.295.990 lei | 186.826 lei | 4.111.232 lei |
| 2024 | 2.394.451 lei | 1.942.307 lei | 1 | 4.318.094 lei | 182.691 lei | 4.135.403 lei |
| 2023 | 2.277.800 lei | 2.204.359 lei | 1 | 2.282.634 lei | 90.480 lei | 2.193.095 lei |
| 2022 | — | -11.464 lei | 1 | 2.296 lei | 13.560 lei | -11.264 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 24.170 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 24.170 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 24.170 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.295.990 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.471.799 lei
- Casa și conturi la bănci
- 824.191 lei
- Datorii
- 186.826 lei
- Capitaluri
- 4.111.232 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.394.451 lei
- Venituri totale
- 2.395.190 lei
- Cheltuieli totale
- 381.049 lei
- Profit brut
- 2.014.141 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.942.307 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.318.094 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.461.368 lei
- Casa și conturi la bănci
- 856.726 lei
- Datorii
- 182.691 lei
- Capitaluri
- 4.135.403 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.277.800 lei
- Venituri totale
- 2.277.800 lei
- Cheltuieli totale
- 57.539 lei
- Profit brut
- 2.220.261 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.204.359 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.282.634 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.278.025 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.609 lei
- Datorii
- 90.480 lei
- Capitaluri
- 2.193.095 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4612 · Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie (CAEN Rev.3)
- 4614 · Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 5232 · Activități de intermediere pentru transportul de pasageri (CAEN Rev.3)
- 5540 · Intermedieri pentru servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 5640 · Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 6831 · Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.3)
- 7210 · Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie (CAEN Rev.3)
- 7220 · Cercetare-dezvoltare în științe sociale și umaniste (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.3)
- 7491 · Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 7751 · Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul autoturismelor, autorulotelor și remorcilor (CAEN Rev.3)
- 7820 · Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane (CAEN Rev.3)
- 7990 · Alte servicii de rezervare și asistență turistică (CAEN Rev.3)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.3)
Sunt afișate primele 24 din 28 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Reactivată fiscal de ANAF
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului