LION ELITE SOLUTIONS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Tulcea, înmatriculată la 4 aprilie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- LION ELITE SOLUTIONS S.R.L.
- CUI
- 49883060
- Nr. înmatriculare
- J2024000206369
- EUID
- ROONRC.J2024000206369
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 aprilie 2024
Sediu social
- Adresă
- MEDUZEI, nr. 6, bl. 15, sc. B, et. 2, ap. 10, Municipiul Tulcea, Tulcea
- Localitate
- Municipiul Tulcea, Tulcea
- Cod poștal
- 820198
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.04.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- PARFENTI ANDREEA-MĂDĂLINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 35 din 48 după cifra de afaceri în clasa CAEN 3011, județul Tulcea, peste 29% dintre firmele clasei. Locul 1.551 din 5.346 în tot județul, și locul 2.109 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 100%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 583.063 lei | 435.160 lei | 1 | 484.811 lei | 49.411 lei | 435.400 lei |
| 2024 | 292.001 lei | 235.414 lei | 1 | 251.893 lei | 16.279 lei | 235.614 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 583.063 lei
- Venituri totale
- 583.149 lei
- Cheltuieli totale
- 130.497 lei
- Profit brut
- 452.652 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 435.160 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 128 lei
- Active circulante
- 484.683 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 484.565 lei
- Casa și conturi la bănci
- 118 lei
- Datorii
- 49.411 lei
- Capitaluri
- 435.400 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 292.001 lei
- Venituri totale
- 292.061 lei
- Cheltuieli totale
- 53.784 lei
- Profit brut
- 238.277 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 235.414 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 128 lei
- Active circulante
- 251.765 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 251.765 lei
- Datorii
- 16.279 lei
- Capitaluri
- 235.614 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.3)
- 2599 · Fabricarea altor articole din metal n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 3011 · Construcția de nave civile și structuri plutitoare (CAEN Rev.3)
- 3013 · Construcția de nave și vase militare (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 6831 · Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7820 · Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Înregistrare în scopuri de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului