LINEOVIOPTIK S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Cartiu, Comuna Turcinești, înmatriculată la 28 iunie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- LINEOVIOPTIK S.R.L.
- CUI
- 41328570
- Nr. înmatriculare
- J18/921/2019
- EUID
- ROONRC.J18/921/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 iunie 2019
Sediu social
- Adresă
- Avramești, nr. 52, Sat Cartiu, Comuna Turcinești, Gorj
- Localitate
- Sat Cartiu, Comuna Turcinești, Gorj
- Cod poștal
- 217531
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.06.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- HOTOBOC ANGELA-MINODORA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 9 din 24 după cifra de afaceri în clasa CAEN 3250, județul Gorj, peste 67% dintre firmele clasei. Locul 3.574 din 8.723 în tot județul, și locul 3.000 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 1%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 251.068 lei | 44.435 lei | 1 | 170.167 lei | 69.957 lei | 100.210 lei |
| 2024 | 248.588 lei | 11.008 lei | 1 | 173.219 lei | 98.721 lei | 74.498 lei |
| 2023 | 224.580 lei | 22.505 lei | 1 | 76.549 lei | 13.060 lei | 63.489 lei |
| 2022 | 152.216 lei | 11.077 lei | 1 | 81.885 lei | 40.901 lei | 40.984 lei |
| 2021 | 257.869 lei | 14.585 lei | 1 | 89.799 lei | 29.892 lei | 59.907 lei |
| 2020 | 266.237 lei | 22.594 lei | 1 | 91.414 lei | 46.092 lei | 45.322 lei |
| 2019 | 112.152 lei | 22.528 lei | 1 | 46.796 lei | 24.068 lei | 22.728 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 251.068 lei
- Venituri totale
- 251.068 lei
- Cheltuieli totale
- 202.634 lei
- Profit brut
- 48.434 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 44.435 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 123.218 lei
- Active circulante
- 46.949 lei
- Stocuri
- 13.844 lei
- Creanțe
- 5.139 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.966 lei
- Datorii
- 69.957 lei
- Capitaluri
- 100.210 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 248.588 lei
- Venituri totale
- 248.967 lei
- Cheltuieli totale
- 235.435 lei
- Profit brut
- 13.532 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.008 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 134.198 lei
- Active circulante
- 39.021 lei
- Stocuri
- 27.416 lei
- Creanțe
- 100 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.505 lei
- Datorii
- 98.721 lei
- Capitaluri
- 74.498 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 224.580 lei
- Venituri totale
- 224.919 lei
- Cheltuieli totale
- 200.155 lei
- Profit brut
- 24.764 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.505 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 50.297 lei
- Active circulante
- 26.252 lei
- Stocuri
- 20.289 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.963 lei
- Datorii
- 13.060 lei
- Capitaluri
- 63.489 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 152.216 lei
- Venituri totale
- 152.404 lei
- Cheltuieli totale
- 137.570 lei
- Profit brut
- 14.834 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.077 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 53.565 lei
- Active circulante
- 28.320 lei
- Stocuri
- 21.216 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.104 lei
- Datorii
- 40.901 lei
- Capitaluri
- 40.984 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 257.869 lei
- Venituri totale
- 259.192 lei
- Cheltuieli totale
- 242.018 lei
- Profit brut
- 17.174 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.585 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 58.736 lei
- Active circulante
- 31.063 lei
- Stocuri
- 17.962 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 13.101 lei
- Datorii
- 29.892 lei
- Capitaluri
- 59.907 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 266.237 lei
- Venituri totale
- 314.895 lei
- Cheltuieli totale
- 289.576 lei
- Profit brut
- 25.319 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.594 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 64.808 lei
- Active circulante
- 26.606 lei
- Stocuri
- 16.779 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.827 lei
- Datorii
- 46.092 lei
- Capitaluri
- 45.322 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 112.152 lei
- Venituri totale
- 112.152 lei
- Cheltuieli totale
- 88.473 lei
- Profit brut
- 23.679 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.528 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 18.463 lei
- Active circulante
- 28.333 lei
- Stocuri
- 18.640 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.693 lei
- Datorii
- 24.068 lei
- Capitaluri
- 22.728 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 3250 · Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice (CAEN Rev.2)
- 4773 · Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4774 · Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului