LINE AGENCY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 8 mai 2017.
Identitate
- Denumire legală
- LINE AGENCY S.R.L.
- CUI
- 37513803
- Nr. înmatriculare
- J2017006434405
- EUID
- ROONRC.J2017006434405
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 mai 2017
Sediu social
- Adresă
- VITAN BÂRZEȘTI, nr. 9A, et. 1, CAMERA 4, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.05.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MICŞUNESCU RUXANDRA IOANA THEODORA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 16 din 794 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6311, municipiul București, peste 98% dintre firmele clasei. Locul 10.173 din 132.982 în tot județul, și locul 9.740 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 19%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.306.203 lei | 562.324 lei | 9 | 972.817 lei | 308.146 lei | 676.736 lei |
| 2024 | 4.472.383 lei | 536.422 lei | 8 | 1.343.914 lei | 300.382 lei | 1.054.487 lei |
| 2023 | 3.188.338 lei | 260.675 lei | 8 | 1.187.412 lei | 263.320 lei | 937.526 lei |
| 2022 | 2.097.788 lei | 266.814 lei | 9 | 1.274.683 lei | 286.350 lei | 1.002.200 lei |
| 2021 | 2.527.857 lei | 650.988 lei | 9 | 1.493.907 lei | 299.595 lei | 1.197.387 lei |
| 2020 | 2.514.005 lei | 1.096.526 lei | 6 | 1.853.847 lei | 463.069 lei | 1.392.403 lei |
| 2019 | 997.425 lei | 119.983 lei | 7 | 720.544 lei | 250.452 lei | 476.855 lei |
| 2018 | 945.081 lei | 386.094 lei | 4 | 515.448 lei | 115.610 lei | 400.009 lei |
| 2017 | 152.808 lei | 68.317 lei | 1 | 89.517 lei | 68.088 lei | 68.517 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.306.203 lei
- Venituri totale
- 5.319.198 lei
- Cheltuieli totale
- 4.626.069 lei
- Profit brut
- 693.129 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 562.324 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 158.135 lei
- Active circulante
- 814.682 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 606.279 lei
- Casa și conturi la bănci
- 208.403 lei
- Datorii
- 308.146 lei
- Capitaluri
- 676.736 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.472.383 lei
- Venituri totale
- 4.483.733 lei
- Cheltuieli totale
- 3.839.299 lei
- Profit brut
- 644.434 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 536.422 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 216.112 lei
- Active circulante
- 1.127.802 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 692.956 lei
- Casa și conturi la bănci
- 434.846 lei
- Datorii
- 300.382 lei
- Capitaluri
- 1.054.487 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.188.338 lei
- Venituri totale
- 3.199.187 lei
- Cheltuieli totale
- 2.882.277 lei
- Profit brut
- 316.910 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 260.675 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 328.373 lei
- Active circulante
- 859.039 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 736.178 lei
- Casa și conturi la bănci
- 122.861 lei
- Datorii
- 263.320 lei
- Capitaluri
- 937.526 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.097.788 lei
- Venituri totale
- 2.102.106 lei
- Cheltuieli totale
- 1.817.026 lei
- Profit brut
- 285.080 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 266.814 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 444.168 lei
- Active circulante
- 830.515 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 644.254 lei
- Casa și conturi la bănci
- 186.261 lei
- Datorii
- 286.350 lei
- Capitaluri
- 1.002.200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.527.857 lei
- Venituri totale
- 2.554.322 lei
- Cheltuieli totale
- 1.881.795 lei
- Profit brut
- 672.527 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 650.988 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 256.825 lei
- Active circulante
- 1.237.082 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 454.397 lei
- Casa și conturi la bănci
- 782.685 lei
- Datorii
- 299.595 lei
- Capitaluri
- 1.197.387 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.514.005 lei
- Venituri totale
- 2.516.665 lei
- Cheltuieli totale
- 1.395.308 lei
- Profit brut
- 1.121.357 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.096.526 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 144.013 lei
- Active circulante
- 1.709.834 lei
- Stocuri
- 252 lei
- Creanțe
- 1.235.345 lei
- Casa și conturi la bănci
- 474.237 lei
- Datorii
- 463.069 lei
- Capitaluri
- 1.392.403 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 997.425 lei
- Venituri totale
- 999.801 lei
- Cheltuieli totale
- 869.838 lei
- Profit brut
- 129.963 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 119.983 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 170.140 lei
- Active circulante
- 550.404 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 283.382 lei
- Casa și conturi la bănci
- 267.022 lei
- Datorii
- 250.452 lei
- Capitaluri
- 476.855 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 945.081 lei
- Venituri totale
- 946.383 lei
- Cheltuieli totale
- 551.026 lei
- Profit brut
- 395.357 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 386.094 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.492 lei
- Active circulante
- 507.956 lei
- Stocuri
- 2 lei
- Creanțe
- 195.335 lei
- Casa și conturi la bănci
- 312.619 lei
- Datorii
- 115.610 lei
- Capitaluri
- 400.009 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 152.808 lei
- Venituri totale
- 152.808 lei
- Cheltuieli totale
- 82.639 lei
- Profit brut
- 70.169 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 68.317 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.037 lei
- Active circulante
- 85.480 lei
- Stocuri
- 4 lei
- Creanțe
- 35.131 lei
- Casa și conturi la bănci
- 50.345 lei
- Datorii
- 68.088 lei
- Capitaluri
- 68.517 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 7330 · Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.3)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înregistrare în scopuri de TVA
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului