LIMITLESS PRODUCTION SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Chitila, înmatriculată la 25 aprilie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- LIMITLESS PRODUCTION SRL
- CUI
- 33814820
- Nr. înmatriculare
- J23/1808/2017
- EUID
- ROONRC.J23/1808/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 aprilie 2017
Sediu social
- Adresă
- PALTINULUI, nr. 12A, DEMISOL, Oraș Chitila, Ilfov
- Localitate
- Oraș Chitila, Ilfov
- Cod poștal
- 77045
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 26 apr)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 24.04.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- OANCEA CONSTANTIN - OCTAVIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Ilfov; ultimul an depus este 2019.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | — | 0 lei | — | 106.504 lei | 4.962 lei | 101.542 lei |
| 2018 | — | -292 lei | — | 106.504 lei | 4.962 lei | 101.542 lei |
| 2017 | 152.614 lei | 93.023 lei | — | 106.796 lei | 4.962 lei | 101.834 lei |
| 2016 | 15.575 lei | 8.610 lei | — | 36.466 lei | 27.656 lei | 8.810 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 106.504 lei
- Stocuri
- 20.000 lei
- Creanțe
- 9.262 lei
- Casa și conturi la bănci
- 77.242 lei
- Datorii
- 4.962 lei
- Capitaluri
- 101.542 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 292 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 292 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 292 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 106.504 lei
- Stocuri
- 20.000 lei
- Creanțe
- 9.262 lei
- Casa și conturi la bănci
- 77.242 lei
- Datorii
- 4.962 lei
- Capitaluri
- 101.542 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 152.614 lei
- Venituri totale
- 152.614 lei
- Cheltuieli totale
- 55.013 lei
- Profit brut
- 97.601 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 93.023 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 217 lei
- Active circulante
- 106.579 lei
- Stocuri
- 20.000 lei
- Creanțe
- 9.262 lei
- Casa și conturi la bănci
- 77.317 lei
- Datorii
- 4.962 lei
- Capitaluri
- 101.834 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1013 · Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) (CAEN Rev.2)
- 4611 · Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate (CAEN Rev.2)
- 4612 · Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie (CAEN Rev.2)
- 4632 · Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.2)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5912 · Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5913 · Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5914 · Proiecția de filme cinematografice (CAEN Rev.2)
- 5920 · Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN Rev.2)
- 6010 · Activități de difuzare a programelor de radio (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8292 · Activități de ambalare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2023
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016