LILOMI PREST S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Brăila, înmatriculată la 7 august 2014.
Identitate
- Denumire legală
- LILOMI PREST S.R.L.
- CUI
- 33464201
- Nr. înmatriculare
- J2014000413098
- EUID
- ROONRC.J2014000413098
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 august 2014
Sediu social
- Adresă
- PETROLIȘTILOR, nr. 1, bl. 11, sc. 7, ap. 123, Municipiul Brăila, Brăila
- Localitate
- Municipiul Brăila, Brăila
- Cod poștal
- 810188
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 11 ian)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 10 oct)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.08.2014
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MORUZ ELENA-NICOLETA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 347 din 584 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Brăila, peste 41% dintre firmele clasei. Locul 3.623 din 6.905 în tot județul, și locul 1.869 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 11%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 215.964 lei | -78.272 lei | 2 | 7.893 lei | 195.182 lei | -187.289 lei |
| 2024 | 243.405 lei | -52.230 lei | 2 | 7.219 lei | 116.237 lei | -109.018 lei |
| 2023 | 199.766 lei | -11.009 lei | 1 | 20.465 lei | 77.252 lei | -56.787 lei |
| 2022 | 159.320 lei | -20.675 lei | 1 | 22.393 lei | 68.171 lei | -45.778 lei |
| 2021 | 168.536 lei | -26.396 lei | 2 | 10.465 lei | 35.568 lei | -25.103 lei |
| 2020 | 185.357 lei | -1.602 lei | 2 | 23.349 lei | 22.057 lei | 1.292 lei |
| 2019 | 169.030 lei | 3.587 lei | 2 | 20.987 lei | 18.093 lei | 2.894 lei |
| 2018 | 138.451 lei | -23.042 lei | 2 | 12.757 lei | 14.200 lei | -693 lei |
| 2017 | 237.035 lei | 22.109 lei | 2 | 26.636 lei | 4.287 lei | 22.349 lei |
| 2016 | 173.633 lei | 21.005 lei | 2 | 24.251 lei | 3.006 lei | 21.245 lei |
| 2015 | 108.541 lei | 19.486 lei | 0 | 20.839 lei | 1.140 lei | 19.699 lei |
| 2014 | 15.633 lei | 13 lei | — | 4.520 lei | 4.307 lei | 213 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 215.964 lei
- Venituri totale
- 215.964 lei
- Cheltuieli totale
- 292.075 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 76.111 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 78.272 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.893 lei
- Stocuri
- 1.682 lei
- Creanțe
- 227 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.984 lei
- Datorii
- 195.182 lei
- Capitaluri
- -187.289 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 243.405 lei
- Venituri totale
- 243.405 lei
- Cheltuieli totale
- 293.201 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 49.796 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 52.230 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.219 lei
- Stocuri
- 1.180 lei
- Creanțe
- 21 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.018 lei
- Datorii
- 116.237 lei
- Capitaluri
- -109.018 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 199.766 lei
- Venituri totale
- 199.766 lei
- Cheltuieli totale
- 208.778 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.012 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.009 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 20.465 lei
- Stocuri
- 15.510 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.955 lei
- Datorii
- 77.252 lei
- Capitaluri
- -56.787 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 159.320 lei
- Venituri totale
- 159.320 lei
- Cheltuieli totale
- 178.402 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.082 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 20.675 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 22.393 lei
- Stocuri
- 16.323 lei
- Creanțe
- 4.001 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.069 lei
- Datorii
- 68.171 lei
- Capitaluri
- -45.778 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 168.536 lei
- Venituri totale
- 168.536 lei
- Cheltuieli totale
- 193.247 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 24.711 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 26.396 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.465 lei
- Stocuri
- 5.673 lei
- Creanțe
- 4.004 lei
- Casa și conturi la bănci
- 788 lei
- Datorii
- 35.568 lei
- Capitaluri
- -25.103 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 185.357 lei
- Venituri totale
- 185.357 lei
- Cheltuieli totale
- 185.105 lei
- Profit brut
- 252 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.602 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 23.349 lei
- Stocuri
- 13.155 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 10.194 lei
- Datorii
- 22.057 lei
- Capitaluri
- 1.292 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 169.030 lei
- Venituri totale
- 169.030 lei
- Cheltuieli totale
- 163.753 lei
- Profit brut
- 5.277 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.587 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 20.987 lei
- Stocuri
- 9.107 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 11.880 lei
- Datorii
- 18.093 lei
- Capitaluri
- 2.894 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 138.451 lei
- Venituri totale
- 138.451 lei
- Cheltuieli totale
- 160.108 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 21.657 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 23.042 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 12.757 lei
- Stocuri
- 8.981 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.776 lei
- Datorii
- 14.200 lei
- Capitaluri
- -693 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 237.035 lei
- Venituri totale
- 237.035 lei
- Cheltuieli totale
- 212.556 lei
- Profit brut
- 24.479 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.109 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 26.636 lei
- Stocuri
- 2.208 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 24.428 lei
- Datorii
- 4.287 lei
- Capitaluri
- 22.349 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 173.633 lei
- Venituri totale
- 173.633 lei
- Cheltuieli totale
- 149.155 lei
- Profit brut
- 24.478 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.005 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 24.251 lei
- Stocuri
- 2.803 lei
- Creanțe
- 14.960 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.488 lei
- Datorii
- 3.006 lei
- Capitaluri
- 21.245 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2015 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 108.541 lei
- Venituri totale
- 108.541 lei
- Cheltuieli totale
- 85.799 lei
- Profit brut
- 22.742 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.486 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 20.839 lei
- Stocuri
- 12.188 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 8.651 lei
- Datorii
- 1.140 lei
- Capitaluri
- 19.699 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 15.633 lei
- Venituri totale
- 15.633 lei
- Cheltuieli totale
- 15.151 lei
- Profit brut
- 482 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 179 lei
- Active circulante
- 4.341 lei
- Stocuri
- 3.963 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 378 lei
- Datorii
- 4.307 lei
- Capitaluri
- 213 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN Rev.3)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înregistrare în scopuri de TVA
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Reactivată fiscal de ANAF
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
Înregistrări mai vechi (3)
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
- Înmatriculare la registrul comerțului