LILIANE TRADING INTERNATIONAL SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, înmatriculată la 11 octombrie 2013.
Identitate
- Denumire legală
- LILIANE TRADING INTERNATIONAL SRL
- CUI
- 32345261
- Nr. înmatriculare
- J35/2574/2013
- EUID
- ROONRC.J35/2574/2013
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 octombrie 2013
Sediu social
- Adresă
- DORULUI, nr. 10, et. P, Sat Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, Timiș
- Localitate
- Sat Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, Timiș
- Cod poștal
- 307160
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 4 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.10.2013
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BĂCILĂ RADU-FLORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 43 din 63 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4618, județul Timiș, peste 33% dintre firmele clasei. Locul 21.837 din 31.408 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 79%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 96.011 lei | -45.023 lei | — | 835.351 lei | 699.012 lei | 136.339 lei |
| 2024 | 453.232 lei | -28.973 lei | — | 847.006 lei | 665.643 lei | 181.363 lei |
| 2023 | 542.985 lei | 8.222 lei | — | 837.817 lei | 628.281 lei | 209.536 lei |
| 2022 | 1.440.053 lei | 386.074 lei | — | 947.839 lei | 561.525 lei | 386.314 lei |
| 2021 | 1.142.208 lei | 441.583 lei | — | 540.898 lei | 75.261 lei | 465.637 lei |
| 2020 | 66.340 lei | -78.121 lei | — | 389.486 lei | 224.815 lei | 165.023 lei |
| 2019 | 878.194 lei | 109.216 lei | — | 363.648 lei | 71.114 lei | 294.723 lei |
| 2018 | 1.248.966 lei | 94.134 lei | — | 423.220 lei | 117.587 lei | 305.633 lei |
| 2017 | 1.247.612 lei | -32.840 lei | — | 446.920 lei | 235.421 lei | 211.499 lei |
| 2016 | 804.535 lei | 164.330 lei | — | 255.629 lei | 11.290 lei | 244.339 lei |
| 2015 | 349.554 lei | 61.832 lei | — | 492.269 lei | 412.260 lei | 80.009 lei |
| 2014 | 77.837 lei | 22.302 lei | — | 35.789 lei | 17.612 lei | 18.177 lei |
| 2013 | 6.149 lei | -4.325 lei | — | 9.505 lei | 13.630 lei | -4.125 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 96.011 lei
- Venituri totale
- 108.851 lei
- Cheltuieli totale
- 153.874 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 45.023 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 45.023 lei
- Active imobilizate
- 239.211 lei
- Active circulante
- 596.140 lei
- Stocuri
- 57.884 lei
- Creanțe
- 523.007 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.249 lei
- Datorii
- 699.012 lei
- Capitaluri
- 136.339 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 453.232 lei
- Venituri totale
- 459.522 lei
- Cheltuieli totale
- 485.591 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 26.069 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 28.973 lei
- Active imobilizate
- 267.910 lei
- Active circulante
- 579.096 lei
- Stocuri
- 51.033 lei
- Creanțe
- 517.945 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.118 lei
- Datorii
- 665.643 lei
- Capitaluri
- 181.363 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 542.985 lei
- Venituri totale
- 547.934 lei
- Cheltuieli totale
- 534.976 lei
- Profit brut
- 12.958 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.222 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 181.105 lei
- Active circulante
- 656.712 lei
- Stocuri
- 80.857 lei
- Creanțe
- 501.395 lei
- Casa și conturi la bănci
- 74.460 lei
- Datorii
- 628.281 lei
- Capitaluri
- 209.536 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 13 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4611 · Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4614 · Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane (CAEN Rev.2)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.2)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.2)
- 4622 · Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor (CAEN Rev.2)
- 4631 · Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN Rev.2)
- 4644 · Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere (CAEN Rev.2)
- 4647 · Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat (CAEN Rev.2)
- 4665 · Comerț cu ridicata al mobilei de birou (CAEN Rev.2)
- 4669 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
Sunt afișate primele 24 din 31 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
- Înregistrare în scopuri de TVA
Sunt afișate cele mai recente 14 din 15 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.