LILI VANILI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Cisnădioara, Oraș Cisnădie, înmatriculată la 10 august 2020.
Identitate
- Denumire legală
- LILI VANILI S.R.L.
- CUI
- 42897700
- Nr. înmatriculare
- J2020001016321
- EUID
- ROONRC.J2020001016321
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 august 2020
Sediu social
- Adresă
- Valea Argintului, nr. 125, Loc. Cisnădioara, Oraș Cisnădie, Sibiu
- Localitate
- Loc. Cisnădioara, Oraș Cisnădie, Sibiu
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.08.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TWOREK SILVIA ROSWITHA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1 din 5 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1052, județul Sibiu. Locul 4.797 din 15.771 în tot județul, și locul 2.963 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 53%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 541.697 lei | -43.593 lei | 3 | 317.315 lei | 159.391 lei | 159.225 lei |
| 2024 | 1.145.435 lei | -115.905 lei | 7 | 375.061 lei | 172.243 lei | 202.818 lei |
| 2023 | 1.530.398 lei | -23.271 lei | 11 | 458.748 lei | 149.698 lei | 369.050 lei |
| 2022 | 1.583.005 lei | 155.076 lei | 13 | 471.194 lei | 146.918 lei | 404.276 lei |
| 2021 | 742.823 lei | 249.000 lei | 13 | 390.074 lei | 140.874 lei | 249.200 lei |
| 2020 | — | 0 lei | — | 322 lei | 122 lei | 200 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 541.697 lei
- Venituri totale
- 544.391 lei
- Cheltuieli totale
- 587.984 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 43.593 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 43.593 lei
- Active imobilizate
- 136.554 lei
- Active circulante
- 180.761 lei
- Stocuri
- 12.582 lei
- Creanțe
- 147.519 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.660 lei
- Datorii
- 159.391 lei
- Capitaluri
- 159.225 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.145.435 lei
- Venituri totale
- 1.373.627 lei
- Cheltuieli totale
- 1.489.532 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 115.905 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 115.905 lei
- Active imobilizate
- 158.503 lei
- Active circulante
- 216.558 lei
- Stocuri
- 30.642 lei
- Creanțe
- 156.344 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.572 lei
- Datorii
- 172.243 lei
- Capitaluri
- 202.818 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.530.398 lei
- Venituri totale
- 1.842.183 lei
- Cheltuieli totale
- 1.850.455 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.272 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 23.271 lei
- Active imobilizate
- 185.858 lei
- Active circulante
- 272.890 lei
- Stocuri
- 52.566 lei
- Creanțe
- 164.020 lei
- Casa și conturi la bănci
- 56.304 lei
- Datorii
- 149.698 lei
- Capitaluri
- 369.050 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.583.005 lei
- Venituri totale
- 1.601.631 lei
- Cheltuieli totale
- 1.433.038 lei
- Profit brut
- 168.593 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 155.076 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 208.869 lei
- Active circulante
- 262.325 lei
- Stocuri
- 13.520 lei
- Creanțe
- 203.282 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.523 lei
- Datorii
- 146.918 lei
- Capitaluri
- 404.276 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 13
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 742.823 lei
- Venituri totale
- 747.029 lei
- Cheltuieli totale
- 490.696 lei
- Profit brut
- 256.333 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 249.000 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 162 lei
- Active circulante
- 389.912 lei
- Stocuri
- 14.900 lei
- Creanțe
- 64.193 lei
- Casa și conturi la bănci
- 310.819 lei
- Datorii
- 140.874 lei
- Capitaluri
- 249.200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 13
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 162 lei
- Active circulante
- 160 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 160 lei
- Datorii
- 122 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 0128 · Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic (CAEN Rev.3)
- 1052 · Fabricarea înghețatei (CAEN Rev.3)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.3)
- 1072 · Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN Rev.3)
- 1073 · Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similar (CAEN Rev.3)
- 1092 · Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de companie (CAEN Rev.3)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4773 · Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice (CAEN Rev.3)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5612 · Activități ale unităților mobile de alimentație (CAEN Rev.3)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.3)
- 5622 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului