LIFE TRAVEL ROUTE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Șindrești, Comuna Dumbravita, înmatriculată la 5 iulie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- LIFE TRAVEL ROUTE SRL
- CUI
- 36281284
- Nr. înmatriculare
- J2016000863246
- EUID
- ROONRC.J2016000863246
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 iulie 2016
Sediu social
- Adresă
- ȘINDREȘTI, nr. 8A, Sat Șindrești, Comuna Dumbravita, Maramureș
- Localitate
- Sat Șindrești, Comuna Dumbravita, Maramureș
- Cod poștal
- 437149
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.07.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DOBRA-DRAGOŞ FLAVIA-IOANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 122 din 130 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4939, județul Maramureș, peste 7% dintre firmele clasei. Locul 12.571 din 13.678 în tot județul, și locul 5.707 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 184%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.018 lei | -23.429 lei | 1 | 12.766 lei | 523.495 lei | -510.729 lei |
| 2024 | 2.824 lei | -23.738 lei | 1 | 13.294 lei | 500.594 lei | -487.300 lei |
| 2023 | 15.234 lei | -72.609 lei | 1 | 17.840 lei | 481.402 lei | -463.562 lei |
| 2022 | 13.005 lei | -84.446 lei | 1 | 15.474 lei | 406.427 lei | -390.953 lei |
| 2021 | 62.604 lei | -173.716 lei | 2 | 16.277 lei | 322.784 lei | -306.507 lei |
| 2020 | 179.668 lei | -154.850 lei | 3 | 55.364 lei | 188.156 lei | -132.792 lei |
| 2019 | 320.566 lei | -24.981 lei | 1 | 32.472 lei | 10.413 lei | 22.059 lei |
| 2018 | 111.321 lei | 28.822 lei | 1 | 49.553 lei | 2.513 lei | 47.040 lei |
| 2017 | 116.000 lei | 14.922 lei | 2 | 53.751 lei | 35.533 lei | 18.218 lei |
| 2016 | 38.072 lei | 3.096 lei | 1 | 27.732 lei | 24.436 lei | 3.296 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.018 lei
- Venituri totale
- 12.646 lei
- Cheltuieli totale
- 36.075 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 23.429 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 23.429 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 12.766 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 12.688 lei
- Casa și conturi la bănci
- 78 lei
- Datorii
- 523.495 lei
- Capitaluri
- -510.729 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.824 lei
- Venituri totale
- 8.623 lei
- Cheltuieli totale
- 31.862 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 23.239 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 23.738 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 13.294 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 13.281 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13 lei
- Datorii
- 500.594 lei
- Capitaluri
- -487.300 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.234 lei
- Venituri totale
- 16.234 lei
- Cheltuieli totale
- 88.681 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 72.447 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 72.609 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 17.840 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 15.007 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.833 lei
- Datorii
- 481.402 lei
- Capitaluri
- -463.562 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 13.005 lei
- Venituri totale
- 13.005 lei
- Cheltuieli totale
- 97.196 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 84.191 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 84.446 lei
- Active imobilizate
- 3.997 lei
- Active circulante
- 11.477 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 10.898 lei
- Casa și conturi la bănci
- 579 lei
- Datorii
- 406.427 lei
- Capitaluri
- -390.953 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 62.604 lei
- Venituri totale
- 85.134 lei
- Cheltuieli totale
- 257.999 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 172.865 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 173.716 lei
- Active imobilizate
- 11.946 lei
- Active circulante
- 4.331 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.291 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40 lei
- Datorii
- 322.784 lei
- Capitaluri
- -306.507 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 179.668 lei
- Venituri totale
- 185.868 lei
- Cheltuieli totale
- 339.023 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 153.155 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 154.850 lei
- Active imobilizate
- 44.968 lei
- Active circulante
- 10.396 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8.610 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.786 lei
- Datorii
- 188.156 lei
- Capitaluri
- -132.792 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 320.566 lei
- Venituri totale
- 320.566 lei
- Cheltuieli totale
- 341.026 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.460 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 24.981 lei
- Active imobilizate
- 26.724 lei
- Active circulante
- 5.748 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.748 lei
- Datorii
- 10.413 lei
- Capitaluri
- 22.059 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 111.321 lei
- Venituri totale
- 118.821 lei
- Cheltuieli totale
- 88.284 lei
- Profit brut
- 30.537 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.822 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 28.685 lei
- Active circulante
- 20.868 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 32 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.836 lei
- Datorii
- 2.513 lei
- Capitaluri
- 47.040 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 116.000 lei
- Venituri totale
- 116.000 lei
- Cheltuieli totale
- 99.918 lei
- Profit brut
- 16.082 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.922 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 36.309 lei
- Active circulante
- 17.442 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 32 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.410 lei
- Datorii
- 35.533 lei
- Capitaluri
- 18.218 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 38.072 lei
- Venituri totale
- 38.072 lei
- Cheltuieli totale
- 34.214 lei
- Profit brut
- 3.858 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.096 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 26.860 lei
- Active circulante
- 872 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 21 lei
- Casa și conturi la bănci
- 851 lei
- Datorii
- 24.436 lei
- Capitaluri
- 3.296 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului