LICASIR TRUST SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Dorolț, Comuna Dorolț, înmatriculată la 14 decembrie 1993.
Firma nu este în funcțiune: în insolvență. Firma se află într-o procedură de insolvență sau faliment. Starea completă, cu toate mențiunile din registru, este mai jos.
Identitate
- Denumire legală
- LICASIR TRUST SRL
- CUI
- 5171281
- Nr. înmatriculare
- J30/1464/1993
- EUID
- ROONRC.J30/1464/1993
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 decembrie 1993
Sediu social
- Adresă
- Str. PRINCIPALĂ, nr. 405, Sat Dorolț, Comuna Dorolț, Satu Mare
- Localitate
- Sat Dorolț, Comuna Dorolț, Satu Mare
Contact
- Telefon
- 0261 713 853
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 15 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- faliment (cod 1070, din 8 iul)
- este sub incidența Legii nr. 85/2006 (cod 1083, din 8 iul)
- Stare fiscală (ANAF)
- Nu a fost încă interogată.
Obligații fiscale restante (ANAF)
Compania figurează în lista publicată de ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante la data de 30 iunie 2026, cu un total de 6.506.750 lei.
- Obligații principale
- 5.603.049 lei
- Accesorii (dobânzi și penalități)
- 903.701 lei
- Din care contestate
- 0 lei
- Mențiune ANAF
- Faliment
Defalcare pe bugete
| Buget | Principale | Accesorii | Contestate |
|---|---|---|---|
| Bugetul de stat | 5.293.122 lei | 903.287 lei | — |
| Bugetul asigurărilor sociale de stat | 214.283 lei | 281 lei | — |
| Bugetul asigurărilor pentru șomaj | 7.759 lei | 10 lei | — |
| Fondul național unic de asigurări sociale de sănătate | 87.885 lei | 123 lei | — |
Lista ANAF cuprinde doar obligațiile restante peste pragurile legale (art. 162 din Codul de procedură fiscală), așa cum erau înregistrate la data de 30 iunie 2026 și neachitate până la publicare. Între timp sumele pot fi achitate, eșalonate sau contestate.
Clasamentul restanțelor fiscale din Satu Mare →
Sursa: ANAF, lista obligațiilor fiscale restante la 30 iunie 2026, preluată la 2 sept.
Reprezentanți
- EURO INSOLV SPRL (FOSTA EURO INSOLV SRL) — lichidator judiciar
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | 173 lei | — | 287.947 lei | 14.952.651 lei | -14.664.704 lei |
| 2021 | 0 lei | -3.411.156 lei | — | 445.824 lei | 15.009.189 lei | -14.563.365 lei |
| 2016 | 1.711.625 lei | -452.679 lei | 17 | 10.799.608 lei | 5.791.725 lei | 5.092.507 lei |
| 2011 | 32.991.470 lei | 1.138.037 lei | 112 | 9.022.980 lei | 6.878.223 lei | 2.148.071 lei |
| 2010 | 35.309.915 lei | 1.002.782 lei | 60 | 1.809.663 lei | 799.630 lei | 1.010.033 lei |
| 2008 | 5.676 lei | -519 lei | — | 10.434 lei | 10.839 lei | -405 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 228 lei
- Cheltuieli totale
- 55 lei
- Profit brut
- 173 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 173 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 287.947 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 91.364 lei
- Casa și conturi la bănci
- 196.583 lei
- Datorii
- 14.952.651 lei
- Capitaluri
- -14.664.704 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.411.156 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.411.156 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.411.156 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 445.824 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 445.824 lei
- Datorii
- 15.009.189 lei
- Capitaluri
- -14.563.365 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.711.625 lei
- Venituri totale
- 1.712.198 lei
- Cheltuieli totale
- 2.164.877 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 452.679 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 452.679 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.799.608 lei
- Stocuri
- 499.003 lei
- Creanțe
- 9.388.625 lei
- Casa și conturi la bănci
- 911.980 lei
- Datorii
- 5.791.725 lei
- Capitaluri
- 5.092.507 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 17
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 0129 · Cultivarea altor plante permanente (CAEN Rev.2)
- 0150 · Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor) (CAEN Rev.2)
- 0210 · Silvicultură și alte activități forestiere (CAEN Rev.2)
- 0220 · Exploatarea forestieră (CAEN Rev.2)
- 0230 · Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană (CAEN Rev.2)
- 0240 · Activități de servicii anexe silviculturii (CAEN Rev.2)
- 0812 · Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului (CAEN Rev.2)
- 0990 · Activități de servicii anexe pentru extracția mineralelor (CAEN Rev.2)
- 3320 · Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale (CAEN Rev.2)
- 3600 · Captarea, tratarea și distribuția apei (CAEN Rev.2)
- 3700 · Colectarea și epurarea apelor uzate (CAEN Rev.2)
- 3811 · Colectarea deșeurilor nepericuloase (CAEN Rev.2)
- 3812 · Colectarea deșeurilor periculoase (CAEN Rev.2)
- 3821 · Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase (CAEN Rev.2)
- 3822 · Tratarea și eliminarea deșeurilor periculoase (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
Sunt afișate primele 24 din 33 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
- Stare
- faliment (8 iul → prezent)
- este sub incidența Legii nr. 85/2006 (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: este sub incidența Legii nr. 85/2006
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
1993
- Înmatriculare la registrul comerțului