LIC TRANS A&R S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 7 decembrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- LIC TRANS A&R S.R.L.
- CUI
- 49244849
- Nr. înmatriculare
- J2023023402406
- EUID
- ROONRC.J2023023402406
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 decembrie 2023
Sediu social
- Adresă
- SG. DUMITRU PENE, nr. 1A, bl. I34, sc. 1, et. 3, ap. 14, CAMERA 1, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 12 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.12.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- LICĂ MARIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 987 din 2.286 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, municipiul București, peste 57% dintre firmele clasei. Locul 46.717 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 26%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 444.919 lei | 196.001 lei | 1 | 391.192 lei | 83.866 lei | 315.411 lei |
| 2024 | 352.149 lei | 123.477 lei | 1 | 218.361 lei | 106.520 lei | 119.410 lei |
| 2023 | — | -4.267 lei | 1 | 10.305 lei | 14.372 lei | -4.067 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 444.919 lei
- Venituri totale
- 445.586 lei
- Cheltuieli totale
- 241.435 lei
- Profit brut
- 204.151 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 196.001 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 83.244 lei
- Active circulante
- 307.948 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 87.220 lei
- Casa și conturi la bănci
- 220.728 lei
- Datorii
- 83.866 lei
- Capitaluri
- 315.411 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 352.149 lei
- Venituri totale
- 352.149 lei
- Cheltuieli totale
- 223.113 lei
- Profit brut
- 129.036 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 123.477 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 91.545 lei
- Active circulante
- 126.816 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 57.514 lei
- Casa și conturi la bănci
- 69.302 lei
- Datorii
- 106.520 lei
- Capitaluri
- 119.410 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 4.267 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.267 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.267 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.305 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 140 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.165 lei
- Datorii
- 14.372 lei
- Capitaluri
- -4.067 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 5225 · Activități de servicii logistice pentru transporturi (CAEN Rev.3)
- 5226 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.3)
- 5231 · Activități de intermediere pentru transportul de marfă (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului