LIBRA SUPPORT SERVICES S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 23 decembrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- LIBRA SUPPORT SERVICES S.R.L.
- CUI
- 43486797
- Nr. înmatriculare
- J2020017781406
- EUID
- ROONRC.J2020017781406
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 decembrie 2020
Sediu social
- Adresă
- ION IONESCU DE LA BRAD, nr. 2B, et. PARTER, Complexul de Birouri Gabrielle Center, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 31 oct)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 23.12.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SĂVULESCU ŞTEFAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 97.276 lei | 74.395 lei | — | 259.316 lei | 168.371 lei | 90.945 lei |
| 2023 | 962.738 lei | 733.921 lei | 1 | 1.012.468 lei | 264.139 lei | 750.471 lei |
| 2022 | 2.572.082 lei | 2.509.718 lei | 1 | 3.684.048 lei | 1.157.780 lei | 2.526.268 lei |
| 2021 | 522.663 lei | 489.234 lei | 1 | 521.174 lei | 30.940 lei | 490.234 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 97.276 lei
- Venituri totale
- 97.276 lei
- Cheltuieli totale
- 9.046 lei
- Profit brut
- 88.230 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 74.395 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 259.316 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 258.999 lei
- Casa și conturi la bănci
- 317 lei
- Datorii
- 168.371 lei
- Capitaluri
- 90.945 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 962.738 lei
- Venituri totale
- 962.738 lei
- Cheltuieli totale
- 102.491 lei
- Profit brut
- 860.247 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 733.921 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.012.468 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.012.224 lei
- Casa și conturi la bănci
- 244 lei
- Datorii
- 264.139 lei
- Capitaluri
- 750.471 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.572.082 lei
- Venituri totale
- 2.572.082 lei
- Cheltuieli totale
- 40.729 lei
- Profit brut
- 2.531.353 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.509.718 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.684.048 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.554.655 lei
- Casa și conturi la bănci
- 129.393 lei
- Datorii
- 1.157.780 lei
- Capitaluri
- 2.526.268 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 522.663 lei
- Venituri totale
- 522.663 lei
- Cheltuieli totale
- 28.307 lei
- Profit brut
- 494.356 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 489.234 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 521.174 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 512.663 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.511 lei
- Datorii
- 30.940 lei
- Capitaluri
- 490.234 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 6619 · Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii (CAEN Rev.3)
- 6622 · Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.3)
- 7330 · Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Reactivată fiscal de ANAF
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Înmatriculare la registrul comerțului