LI ZIQI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Icloda, Comuna Sacoșu Turcesc, înmatriculată la 2 august 2022.
Identitate
- Denumire legală
- LI ZIQI S.R.L.
- CUI
- 46579238
- Nr. înmatriculare
- J35/3561/2022
- EUID
- ROONRC.J35/3561/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 august 2022
Sediu social
- Adresă
- nr. 107A, Sat Icloda, Comuna Sacoșu Turcesc, Timiș
- Localitate
- Sat Icloda, Comuna Sacoșu Turcesc, Timiș
- Cod poștal
- 307357
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.08.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CUREA RALUCA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 95 din 112 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6311, județul Timiș, peste 16% dintre firmele clasei. Locul 28.588 din 31.408 în tot județul, și locul 6.848 după numărul de salariați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10.100 lei | -137.926 lei | 2 | 142.591 lei | 230.026 lei | -206.268 lei |
| 2024 | — | -89.394 lei | 1 | 422.833 lei | 307.019 lei | -68.342 lei |
| 2023 | 83.530 lei | 22.304 lei | 1 | 269.360 lei | 48.575 lei | 21.064 lei |
| 2022 | — | -1.440 lei | 1 | 195 lei | 1.435 lei | -1.240 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.100 lei
- Venituri totale
- 75.423 lei
- Cheltuieli totale
- 213.349 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 137.926 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 137.926 lei
- Active imobilizate
- 140.405 lei
- Active circulante
- 2.186 lei
- Stocuri
- 318 lei
- Creanțe
- 1.867 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1 lei
- Datorii
- 230.026 lei
- Capitaluri
- -206.268 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 15.565 lei
- Cheltuieli totale
- 104.959 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 89.394 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 89.394 lei
- Active imobilizate
- 217.316 lei
- Active circulante
- 205.517 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 200.337 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.180 lei
- Datorii
- 307.019 lei
- Capitaluri
- -68.342 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 83.530 lei
- Venituri totale
- 83.797 lei
- Cheltuieli totale
- 60.788 lei
- Profit brut
- 23.009 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.304 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.533 lei
- Active circulante
- 264.827 lei
- Stocuri
- 27.749 lei
- Creanțe
- 200.001 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.077 lei
- Datorii
- 48.575 lei
- Capitaluri
- 21.064 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.440 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.440 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.440 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 195 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 195 lei
- Datorii
- 1.435 lei
- Capitaluri
- -1.240 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului