LGD NOVA COLOR S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Nazna, Comuna Sâncraiu de Mureș, înmatriculată la 4 septembrie 2014.
Firma nu este în funcțiune: radiată. Firma a fost radiată din registrul comerțului și nu mai există ca persoană juridică. Starea completă, cu toate mențiunile din registru, este mai jos.
Identitate
- Denumire legală
- LGD NOVA COLOR S.R.L.
- CUI
- 33549448
- Nr. înmatriculare
- J26/826/2014
- EUID
- ROONRC.J26/826/2014
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 septembrie 2014
Sediu social
- Adresă
- PRINCIPALĂ, nr. 168, Sat Nazna, Comuna Sâncraiu de Mureș, Mureș
- Localitate
- Sat Nazna, Comuna Sâncraiu de Mureș, Mureș
- Cod poștal
- 547526
Stare
- Stare ONRC
- radiată (cod 1084, din 8 iul)
- Stare fiscală (ANAF)
- Nu a fost încă interogată.
Reprezentanți
- LUDUŞAN GHEORGHE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 0 lei | -175.453 lei | 1 | 607.968 lei | 0 lei | 607.968 lei |
| 2020 | 435.525 lei | 171.879 lei | 1 | 958.341 lei | 174.920 lei | 783.421 lei |
| 2017 | 311.518 lei | 88.119 lei | 1 | 526.783 lei | 171.816 lei | 354.967 lei |
| 2016 | 391.172 lei | 137.632 lei | 3 | 428.190 lei | 161.282 lei | 266.908 lei |
| 2015 | 161.720 lei | 129.181 lei | 1 | 199.801 lei | 70.525 lei | 129.276 lei |
| 2014 | 0 lei | -105 lei | — | 379 lei | 284 lei | 95 lei |
Toți indicatorii
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 882 lei
- Cheltuieli totale
- 173.638 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 172.756 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 175.453 lei
- Active imobilizate
- 32.031 lei
- Active circulante
- 575.937 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 310.113 lei
- Casa și conturi la bănci
- 265.824 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 607.968 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 435.525 lei
- Venituri totale
- 435.768 lei
- Cheltuieli totale
- 259.534 lei
- Profit brut
- 176.234 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 171.879 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 138.818 lei
- Active circulante
- 819.523 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 497.453 lei
- Casa și conturi la bănci
- 322.070 lei
- Datorii
- 174.920 lei
- Capitaluri
- 783.421 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 311.518 lei
- Venituri totale
- 313.184 lei
- Cheltuieli totale
- 221.934 lei
- Profit brut
- 91.250 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 88.119 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 526.783 lei
- Stocuri
- 130.940 lei
- Creanțe
- 334.071 lei
- Casa și conturi la bănci
- 61.772 lei
- Datorii
- 171.816 lei
- Capitaluri
- 354.967 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 391.172 lei
- Venituri totale
- 407.324 lei
- Cheltuieli totale
- 265.619 lei
- Profit brut
- 141.705 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 137.632 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 428.190 lei
- Stocuri
- 35.091 lei
- Creanțe
- 352.224 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.875 lei
- Datorii
- 161.282 lei
- Capitaluri
- 266.908 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 161.720 lei
- Venituri totale
- 161.720 lei
- Cheltuieli totale
- 27.687 lei
- Profit brut
- 134.033 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 129.181 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 199.801 lei
- Stocuri
- 34.444 lei
- Creanțe
- 163.683 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.674 lei
- Datorii
- 70.525 lei
- Capitaluri
- 129.276 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 105 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 105 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 105 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 379 lei
- Stocuri
- 164 lei
- Creanțe
- 214 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1 lei
- Datorii
- 284 lei
- Capitaluri
- 95 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1610 · Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN Rev.2)
- 1621 · Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn (CAEN Rev.2)
- 1622 · Fabricarea parchetului asamblat în panouri (CAEN Rev.2)
- 1623 · Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 1624 · Fabricarea ambalajelor din lemn (CAEN Rev.2)
- 1629 · Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite (CAEN Rev.2)
- 2332 · Fabricarea cărămizilor, țiglelor și a altor produse pentru construcții, din argilă arsă (CAEN Rev.2)
- 2341 · Fabricarea articolelor ceramice pentru uz gospodăresc și ornamental (CAEN Rev.2)
- 2370 · Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei (CAEN Rev.2)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.2)
- 2512 · Fabricarea de uși și ferestre din metal (CAEN Rev.2)
- 2521 · Producția de radiatoare și cazane pentru încălzire centrală (CAEN Rev.2)
- 2571 · Fabricarea produselor de tăiat (CAEN Rev.2)
- 2572 · Fabricarea articolelor de feronerie (CAEN Rev.2)
- 2573 · Fabricarea uneltelor (CAEN Rev.2)
- 2594 · Fabricarea de șuruburi, buloane și alte articole filetate; fabricarea de nituri și șaibe (CAEN Rev.2)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 3311 · Repararea articolelor fabricate din metal (CAEN Rev.2)
- 3312 · Repararea mașinilor (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4222 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4540 · Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor (CAEN Rev.2)
- 4611 · Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 4931 · Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8129 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.2)
- 8730 · Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure (CAEN Rev.2)
- 8790 · Alte activități de asistență socială, cu cazare n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
- Înmatriculare la registrul comerțului