LEU TRUCKS CARGO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Coldău, Oraș Beclean, înmatriculată la 16 septembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- LEU TRUCKS CARGO S.R.L.
- CUI
- 41646360
- Nr. înmatriculare
- J2019001195068
- EUID
- ROONRC.J2019001195068
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 septembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- nr. 9, Sat Coldău, Oraș Beclean, Bistrița-Năsăud
- Localitate
- Sat Coldău, Oraș Beclean, Bistrița-Năsăud
- Cod poștal
- 425101
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 19 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.09.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- LEUŞTEAN FINIAS EMANUEL — administrator si reprezentant
- LEUŞTEAN LIVIU ŞTEFAN — administrator si reprezentant
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 240 din 672 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Bistrița-Năsăud, peste 64% dintre firmele clasei. Locul 1.916 din 9.250 în tot județul, și locul 3.715 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 64%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 948.464 lei | -457.993 lei | 1 | 953.577 lei | 717.156 lei | 270.768 lei |
| 2024 | 2.620.368 lei | 3.666 lei | 5 | 1.962.700 lei | 1.268.231 lei | 728.760 lei |
| 2023 | 1.776.777 lei | 104.062 lei | 4 | 2.303.730 lei | 1.612.927 lei | 725.094 lei |
| 2022 | 1.839.049 lei | 558.713 lei | 4 | 1.521.126 lei | 934.384 lei | 621.033 lei |
| 2021 | 1.229.103 lei | 186.996 lei | 4 | 1.335.020 lei | 1.311.346 lei | 62.320 lei |
| 2020 | 516.536 lei | -47.002 lei | 4 | 546.731 lei | 671.407 lei | -124.676 lei |
| 2019 | 62.855 lei | -79.673 lei | 3 | 252.512 lei | 330.185 lei | -77.673 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 948.464 lei
- Venituri totale
- 1.033.295 lei
- Cheltuieli totale
- 1.491.288 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 457.993 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 457.993 lei
- Active imobilizate
- 575.571 lei
- Active circulante
- 378.006 lei
- Stocuri
- 168 lei
- Creanțe
- 248.887 lei
- Casa și conturi la bănci
- 128.951 lei
- Datorii
- 717.156 lei
- Capitaluri
- 270.768 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.620.368 lei
- Venituri totale
- 2.933.750 lei
- Cheltuieli totale
- 2.929.077 lei
- Profit brut
- 4.673 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.666 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.347.027 lei
- Active circulante
- 615.673 lei
- Stocuri
- 61.784 lei
- Creanțe
- 432.934 lei
- Casa și conturi la bănci
- 120.955 lei
- Datorii
- 1.268.231 lei
- Capitaluri
- 728.760 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.776.777 lei
- Venituri totale
- 1.892.278 lei
- Cheltuieli totale
- 1.773.734 lei
- Profit brut
- 118.544 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 104.062 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.833.705 lei
- Active circulante
- 470.025 lei
- Stocuri
- 19.682 lei
- Creanțe
- 351.485 lei
- Casa și conturi la bănci
- 98.858 lei
- Datorii
- 1.612.927 lei
- Capitaluri
- 725.094 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.839.049 lei
- Venituri totale
- 2.239.233 lei
- Cheltuieli totale
- 1.658.611 lei
- Profit brut
- 580.622 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 558.713 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 942.767 lei
- Active circulante
- 578.359 lei
- Stocuri
- 5.920 lei
- Creanțe
- 321.121 lei
- Casa și conturi la bănci
- 251.318 lei
- Datorii
- 934.384 lei
- Capitaluri
- 621.033 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.229.103 lei
- Venituri totale
- 1.272.840 lei
- Cheltuieli totale
- 1.073.135 lei
- Profit brut
- 199.705 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 186.996 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 808.973 lei
- Active circulante
- 526.047 lei
- Stocuri
- 7.993 lei
- Creanțe
- 193.622 lei
- Casa și conturi la bănci
- 324.432 lei
- Datorii
- 1.311.346 lei
- Capitaluri
- 62.320 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 516.536 lei
- Venituri totale
- 524.830 lei
- Cheltuieli totale
- 566.877 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 42.047 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 47.002 lei
- Active imobilizate
- 338.324 lei
- Active circulante
- 208.407 lei
- Stocuri
- 13.604 lei
- Creanțe
- 127.930 lei
- Casa și conturi la bănci
- 66.873 lei
- Datorii
- 671.407 lei
- Capitaluri
- -124.676 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 62.855 lei
- Venituri totale
- 63.055 lei
- Cheltuieli totale
- 142.099 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 79.044 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 79.673 lei
- Active imobilizate
- 164.129 lei
- Active circulante
- 88.383 lei
- Stocuri
- 8.126 lei
- Creanțe
- 57.295 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.962 lei
- Datorii
- 330.185 lei
- Capitaluri
- -77.673 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 3313 · Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice (CAEN Rev.3)
- 3314 · Repararea și întreținerea echipamentelor electrice (CAEN Rev.3)
- 3319 · Repararea și întreținerea altor echipamente (CAEN Rev.3)
- 4614 · Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane (CAEN Rev.3)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4643 · Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor (CAEN Rev.3)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.3)
- 4650 · Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4662 · Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte (CAEN Rev.3)
- 4671 · Comerț cu ridicata al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4672 · Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4673 · Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4740 · Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4755 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4769 · Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie (CAEN Rev.3)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4783 · Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4792 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 5225 · Activități de servicii logistice pentru transporturi (CAEN Rev.3)
- 5226 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.3)
- 5231 · Activități de intermediere pentru transportul de marfă (CAEN Rev.3)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.3)
- 5330 · Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.3)
- 9510 · Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații (CAEN Rev.3)
- 9521 · Repararea și întreținerea aparatelor electronice de uz casnic (CAEN Rev.3)
- 9525 · Repararea și întreținerea ceasurilor și a bijuteriilor (CAEN Rev.3)
- 9529 · Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului