LET'S ART COMPANY SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Moșnița Veche, Comuna Moșnița Nouă, înmatriculată la 27 decembrie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- LET'S ART COMPANY SRL
- CUI
- 36873383
- Nr. înmatriculare
- J35/3425/2016
- EUID
- ROONRC.J35/3425/2016
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 decembrie 2016
Sediu social
- Adresă
- BORȘA, nr. 1, ATELIER DE CREAȚIE ARTISTICĂ, CAMERA 2, Sat Moșnița Veche, Comuna Moșnița Nouă, Timiș
- Localitate
- Sat Moșnița Veche, Comuna Moșnița Nouă, Timiș
- Cod poștal
- 307287
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.12.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MUNTEANU OANA MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 23 din 33 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9003, județul Timiș, peste 33% dintre firmele clasei. Locul 27.197 din 31.408 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 22%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22.302 lei | -12.986 lei | — | 147.711 lei | 36.501 lei | 120.252 lei |
| 2024 | 18.352 lei | 1.438 lei | 1 | 143.811 lei | 31.573 lei | 133.238 lei |
| 2023 | 432.509 lei | 282.764 lei | 1 | 371.454 lei | 59.654 lei | 311.800 lei |
| 2022 | 133.223 lei | 93.796 lei | 1 | 99.497 lei | 5.461 lei | 94.036 lei |
| 2021 | 183.830 lei | 136.931 lei | — | 220.878 lei | 8.304 lei | 212.574 lei |
| 2020 | 155.768 lei | 136.572 lei | — | 208.221 lei | 4.812 lei | 203.409 lei |
| 2019 | 95.181 lei | 77.174 lei | — | 68.984 lei | 2.147 lei | 66.837 lei |
| 2018 | 8.610 lei | -10.577 lei | — | 9.011 lei | 19.348 lei | -10.337 lei |
| 2017 | 304.289 lei | 233.923 lei | 1 | 234.540 lei | 527 lei | 234.013 lei |
| 2016 | — | -110 lei | — | 91.490 lei | 91.400 lei | 90 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 22.302 lei
- Venituri totale
- 22.302 lei
- Cheltuieli totale
- 35.288 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.986 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.986 lei
- Active imobilizate
- 2.917 lei
- Active circulante
- 144.794 lei
- Stocuri
- 59.695 lei
- Creanțe
- 71.604 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.495 lei
- Datorii
- 36.501 lei
- Capitaluri
- 120.252 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 18.352 lei
- Venituri totale
- 18.386 lei
- Cheltuieli totale
- 15.846 lei
- Profit brut
- 2.540 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.438 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.689 lei
- Active circulante
- 138.122 lei
- Stocuri
- 65.821 lei
- Creanțe
- 50.760 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.541 lei
- Datorii
- 31.573 lei
- Capitaluri
- 133.238 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 432.509 lei
- Venituri totale
- 439.965 lei
- Cheltuieli totale
- 153.329 lei
- Profit brut
- 286.636 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 282.764 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.906 lei
- Active circulante
- 369.548 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 64.140 lei
- Casa și conturi la bănci
- 305.408 lei
- Datorii
- 59.654 lei
- Capitaluri
- 311.800 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 133.223 lei
- Venituri totale
- 133.237 lei
- Cheltuieli totale
- 36.124 lei
- Profit brut
- 97.113 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 93.796 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13.341 lei
- Active circulante
- 86.156 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.557 lei
- Casa și conturi la bănci
- 80.599 lei
- Datorii
- 5.461 lei
- Capitaluri
- 94.036 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 183.830 lei
- Venituri totale
- 183.914 lei
- Cheltuieli totale
- 41.964 lei
- Profit brut
- 141.950 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 136.931 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 18.333 lei
- Active circulante
- 202.545 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 106.318 lei
- Casa și conturi la bănci
- 96.227 lei
- Datorii
- 8.304 lei
- Capitaluri
- 212.574 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 155.768 lei
- Venituri totale
- 165.563 lei
- Cheltuieli totale
- 24.331 lei
- Profit brut
- 141.232 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 136.572 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.100 lei
- Active circulante
- 204.121 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.634 lei
- Casa și conturi la bănci
- 202.487 lei
- Datorii
- 4.812 lei
- Capitaluri
- 203.409 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 95.181 lei
- Venituri totale
- 95.346 lei
- Cheltuieli totale
- 15.317 lei
- Profit brut
- 80.029 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 77.174 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 68.984 lei
- Stocuri
- 1.439 lei
- Creanțe
- 653 lei
- Casa și conturi la bănci
- 66.892 lei
- Datorii
- 2.147 lei
- Capitaluri
- 66.837 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.610 lei
- Venituri totale
- 8.625 lei
- Cheltuieli totale
- 18.944 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.319 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.577 lei
- Active imobilizate
- 25 lei
- Active circulante
- 8.986 lei
- Stocuri
- 1.311 lei
- Creanțe
- 652 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.023 lei
- Datorii
- 19.348 lei
- Capitaluri
- -10.337 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 304.289 lei
- Venituri totale
- 306.656 lei
- Cheltuieli totale
- 63.604 lei
- Profit brut
- 243.052 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 233.923 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 432 lei
- Active circulante
- 234.108 lei
- Stocuri
- 3.412 lei
- Creanțe
- 61.980 lei
- Casa și conturi la bănci
- 168.716 lei
- Datorii
- 527 lei
- Capitaluri
- 234.013 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 110 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 110 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 110 lei
- Active imobilizate
- 519 lei
- Active circulante
- 90.971 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 90.971 lei
- Datorii
- 91.400 lei
- Capitaluri
- 90 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 3109 · Fabricarea de mobilă n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului