LESCAR TAXY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Brașov, înmatriculată la 11 ianuarie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- LESCAR TAXY S.R.L.
- CUI
- 38674760
- Nr. înmatriculare
- J2018000049086
- EUID
- ROONRC.J2018000049086
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 ianuarie 2018
Sediu social
- Adresă
- MESTECĂNIȘ, nr. 2, bl. A38, sc. E, et. 6, ap. 24, Biroul nr.2, Municipiul Brașov, Brașov
- Localitate
- Municipiul Brașov, Brașov
- Cod poștal
- 500294
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.01.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DÎRLESCU MARIA SIMONA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Brașov; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.371 lei | -44.361 lei | 1 | 3.262 lei | 110.732 lei | -107.470 lei |
| 2023 | 59.355 lei | -8.523 lei | 1 | 47.437 lei | 110.546 lei | -63.109 lei |
| 2022 | 50.504 lei | -7.663 lei | 1 | 3.907 lei | 58.493 lei | -54.586 lei |
| 2021 | 46.284 lei | 4.802 lei | 1 | 2.613 lei | 50.256 lei | -46.923 lei |
| 2020 | 42.386 lei | -6.035 lei | 1 | 3.261 lei | 55.953 lei | -51.725 lei |
| 2019 | 50.003 lei | -19.442 lei | 1 | 5.851 lei | 51.620 lei | -45.690 lei |
| 2018 | 19.959 lei | -26.658 lei | 1 | 9.665 lei | 35.923 lei | -26.258 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.371 lei
- Venituri totale
- 3.371 lei
- Cheltuieli totale
- 47.698 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 44.327 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 44.361 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.262 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.261 lei
- Datorii
- 110.732 lei
- Capitaluri
- -107.470 lei
- Capital subscris vărsat
- 410 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 59.355 lei
- Venituri totale
- 59.355 lei
- Cheltuieli totale
- 67.284 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.929 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.523 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 47.437 lei
- Stocuri
- 132 lei
- Creanțe
- 1 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47.304 lei
- Datorii
- 110.546 lei
- Capitaluri
- -63.109 lei
- Capital subscris vărsat
- 410 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 50.504 lei
- Venituri totale
- 50.504 lei
- Cheltuieli totale
- 57.368 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.864 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.663 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.907 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.906 lei
- Datorii
- 58.493 lei
- Capitaluri
- -54.586 lei
- Capital subscris vărsat
- 410 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 46.284 lei
- Venituri totale
- 53.066 lei
- Cheltuieli totale
- 47.227 lei
- Profit brut
- 5.839 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.802 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.613 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.612 lei
- Datorii
- 50.256 lei
- Capitaluri
- -46.923 lei
- Capital subscris vărsat
- 410 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 42.386 lei
- Venituri totale
- 42.386 lei
- Cheltuieli totale
- 48.093 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.707 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.035 lei
- Active imobilizate
- 278 lei
- Active circulante
- 2.983 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.982 lei
- Datorii
- 55.953 lei
- Capitaluri
- -51.725 lei
- Capital subscris vărsat
- 410 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 50.003 lei
- Venituri totale
- 50.003 lei
- Cheltuieli totale
- 68.945 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 18.942 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 19.442 lei
- Active imobilizate
- 3.611 lei
- Active circulante
- 2.240 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.240 lei
- Datorii
- 51.620 lei
- Capitaluri
- -45.690 lei
- Capital subscris vărsat
- 410 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 19.959 lei
- Venituri totale
- 19.959 lei
- Cheltuieli totale
- 46.417 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 26.458 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 26.658 lei
- Active imobilizate
- 6.961 lei
- Active circulante
- 2.704 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.704 lei
- Datorii
- 35.923 lei
- Capitaluri
- -26.258 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4931 · Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic (CAEN Rev.3)
- 4932 · Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN Rev.3)
- 4933 · Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN Rev.3)
- 5232 · Activități de intermediere pentru transportul de pasageri (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului