LEON EST INSTAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Cristian, Comuna Cristian, înmatriculată la 4 martie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- LEON EST INSTAL S.R.L.
- CUI
- 43854589
- Nr. înmatriculare
- J8/679/2021
- EUID
- ROONRC.J8/679/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 martie 2021
Sediu social
- Adresă
- Aleea Eroilor, nr. 29C, Sat Cristian, Comuna Cristian, Brașov
- Localitate
- Sat Cristian, Comuna Cristian, Brașov
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.03.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- LEONTE IOAN-LUCIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Brașov.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -350 lei | — | 3.155 lei | 138.853 lei | -135.698 lei |
| 2024 | 118.869 lei | -135.548 lei | 1 | 3.199 lei | 138.547 lei | -135.348 lei |
| 2023 | 19.304 lei | -144.438 lei | 1 | 13.724 lei | 157.962 lei | -144.238 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 350 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 350 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 350 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.155 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.094 lei
- Casa și conturi la bănci
- 61 lei
- Datorii
- 138.853 lei
- Capitaluri
- -135.698 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 118.869 lei
- Venituri totale
- 119.443 lei
- Cheltuieli totale
- 253.898 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 134.455 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 135.548 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.199 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.094 lei
- Casa și conturi la bănci
- 105 lei
- Datorii
- 138.547 lei
- Capitaluri
- -135.348 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 19.304 lei
- Venituri totale
- 19.304 lei
- Cheltuieli totale
- 163.548 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 144.244 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 144.438 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 13.724 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 13.570 lei
- Casa și conturi la bănci
- 154 lei
- Datorii
- 157.962 lei
- Capitaluri
- -144.238 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4212 · Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului