LELUX PETRO VJ GROUP S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Oradea, înmatriculată la 31 iulie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- LELUX PETRO VJ GROUP S.R.L.
- CUI
- 37919934
- Nr. înmatriculare
- J2018001861056
- EUID
- ROONRC.J2018001861056
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 31 iulie 2018
Sediu social
- Adresă
- EPISCOP ROMAN CIOROGARIU, nr. 9, BIROUL 5D, Municipiul Oradea, Bihor
- Localitate
- Municipiul Oradea, Bihor
- Cod poștal
- 410017
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 11 ian)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 25 nov)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 30.07.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- ENACHE IOAN-ALEXANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Bihor.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -103.155 lei | 1 | 236.170 lei | 621.506 lei | -385.336 lei |
| 2024 | 1.034 lei | -97.592 lei | 1 | 146.312 lei | 428.493 lei | -282.181 lei |
| 2023 | 27.948 lei | -124.300 lei | 1 | 264.503 lei | 449.092 lei | -184.589 lei |
| 2022 | 248.472 lei | -27.419 lei | 1 | 397.668 lei | 457.957 lei | -60.289 lei |
| 2021 | 216.810 lei | -101.421 lei | 2 | 417.591 lei | 450.461 lei | -32.870 lei |
| 2020 | 484.761 lei | 65.040 lei | 7 | 324.961 lei | 256.410 lei | 68.551 lei |
| 2019 | 127.003 lei | 64.268 lei | 1 | 73.809 lei | 4.019 lei | 69.790 lei |
| 2018 | 190.022 lei | 86.322 lei | 2 | 94.935 lei | 8.413 lei | 86.522 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 11.100 lei
- Cheltuieli totale
- 114.255 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 103.155 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 103.155 lei
- Active imobilizate
- 205.435 lei
- Active circulante
- 30.735 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 30.132 lei
- Casa și conturi la bănci
- 603 lei
- Datorii
- 621.506 lei
- Capitaluri
- -385.336 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.034 lei
- Venituri totale
- 11.943 lei
- Cheltuieli totale
- 109.535 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 97.592 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 97.592 lei
- Active imobilizate
- 119.807 lei
- Active circulante
- 26.505 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 24.789 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.716 lei
- Datorii
- 428.493 lei
- Capitaluri
- -282.181 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 27.948 lei
- Venituri totale
- 35.948 lei
- Cheltuieli totale
- 160.248 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 124.300 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 124.300 lei
- Active imobilizate
- 197.750 lei
- Active circulante
- 66.753 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 66.387 lei
- Casa și conturi la bănci
- 366 lei
- Datorii
- 449.092 lei
- Capitaluri
- -184.589 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4211 · Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.3)
- 4212 · Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. (CAEN Rev.3)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.3)
- 4221 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.3)
- 4222 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.3)
- 4299 · Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4342 · Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN Rev.3)
- 4350 · Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil (CAEN Rev.3)
- 4360 · Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții (CAEN Rev.3)
Sunt afișate primele 24 din 34 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Reactivată fiscal de ANAF
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului