LEGACY PARK S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 14 iulie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- LEGACY PARK S.R.L.
- CUI
- 48488799
- Nr. înmatriculare
- J2023003028127
- EUID
- ROONRC.J2023003028127
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 iulie 2023
Sediu social
- Adresă
- G-RAL TRAIAN MOȘOIU, nr. 28, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400132
Contact
- Telefon
- 0735 839 777
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 19 mai 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.07.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- BISTRIAN CORNEL — administrator
- BISTRIAN DORINA-MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 543 din 934 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6820, județul Cluj, peste 42% dintre firmele clasei. Locul 22.533 din 42.438 în tot județul, și locul 13.034 după numărul de salariați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 187.889 lei | 18.714 lei | 1 | 1.742.650 lei | 1.777.593 lei | -34.943 lei |
| 2024 | — | -35.250 lei | 1 | 1.712.836 lei | 1.766.493 lei | -53.657 lei |
| 2023 | — | -18.607 lei | 1 | 663.842 lei | 682.249 lei | -18.407 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 187.889 lei
- Venituri totale
- 199.139 lei
- Cheltuieli totale
- 178.546 lei
- Profit brut
- 20.593 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.714 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.121.013 lei
- Active circulante
- 621.637 lei
- Stocuri
- 601.281 lei
- Creanțe
- 1.597 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.759 lei
- Datorii
- 1.777.593 lei
- Capitaluri
- -34.943 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 15.786 lei
- Cheltuieli totale
- 51.036 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 35.250 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 35.250 lei
- Active imobilizate
- 1.102.920 lei
- Active circulante
- 609.916 lei
- Stocuri
- 601.281 lei
- Creanțe
- 24 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.611 lei
- Datorii
- 1.766.493 lei
- Capitaluri
- -53.657 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 249 lei
- Cheltuieli totale
- 18.856 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 18.607 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 18.607 lei
- Active imobilizate
- 25.000 lei
- Active circulante
- 638.842 lei
- Stocuri
- 628.356 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 10.486 lei
- Datorii
- 682.249 lei
- Capitaluri
- -18.407 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7733 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare) (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului