LEADING TRANSPORTER 2022 S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Constanța, înmatriculată la 11 noiembrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- LEADING TRANSPORTER 2022 S.R.L.
- CUI
- 47167863
- Nr. înmatriculare
- J2022004086132
- EUID
- ROONRC.J2022004086132
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 noiembrie 2022
Sediu social
- Adresă
- MIRCEA CEL BĂTRÂN, nr. 181, bl. MSX, sc. A, et. 3, ap. 12, Municipiul Constanța, Constanța
- Localitate
- Municipiul Constanța, Constanța
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 3 mar)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.11.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GONCEAR VLADIMIR — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 50 din 58 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7711, județul Constanța, peste 16% dintre firmele clasei. Locul 23.940 din 25.866 în tot județul, și locul 9.573 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 56%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9.000 lei | -61.184 lei | 1 | 15.921 lei | 173.878 lei | -157.602 lei |
| 2024 | 20.630 lei | -55.248 lei | 1 | 20.769 lei | 117.691 lei | -96.418 lei |
| 2023 | 39.440 lei | -52.588 lei | 1 | 42.487 lei | 83.657 lei | -41.170 lei |
| 2022 | 2.700 lei | 1.418 lei | 1 | 14.658 lei | 3.240 lei | 11.418 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.000 lei
- Venituri totale
- 9.000 lei
- Cheltuieli totale
- 70.094 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 61.094 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 61.184 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15.921 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.900 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.021 lei
- Datorii
- 173.878 lei
- Capitaluri
- -157.602 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 20.630 lei
- Venituri totale
- 34.530 lei
- Cheltuieli totale
- 89.433 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 54.903 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 55.248 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 20.769 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 19.882 lei
- Casa și conturi la bănci
- 887 lei
- Datorii
- 117.691 lei
- Capitaluri
- -96.418 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 39.440 lei
- Venituri totale
- 39.540 lei
- Cheltuieli totale
- 91.944 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 52.404 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 52.588 lei
- Active imobilizate
- 15.881 lei
- Active circulante
- 26.606 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 15.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.606 lei
- Datorii
- 83.657 lei
- Capitaluri
- -41.170 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 0125 · Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor (CAEN Rev.3)
- 0148 · Creșterea altor animale (CAEN Rev.3)
- 1039 · Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.3)
- 1072 · Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4931 · Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic (CAEN Rev.3)
- 4933 · Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN Rev.3)
- 5030 · Transportul de pasageri pe căi navigabile interioare (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
Coduri anterioare (1 din 1)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (Rev.2, recodificat în 7711, până la 2 sept)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Reactivată fiscal de ANAF
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului