LEADEX EVENTS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 4 mai 2022.
Identitate
- Denumire legală
- LEADEX EVENTS S.R.L.
- CUI
- 46055292
- Nr. înmatriculare
- J2022008290403
- EUID
- ROONRC.J2022008290403
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 mai 2022
Sediu social
- Adresă
- GRIGORE COBĂLCESCU, nr. 30, MANSARDA, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 10196
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iun)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.05.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VOINEL AURELIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.072 din 2.442 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8559, municipiul București, peste 56% dintre firmele clasei. Locul 76.627 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 66%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 189.210 lei | 28.244 lei | — | 409.151 lei | 89.925 lei | 319.226 lei |
| 2024 | 550.685 lei | 225.786 lei | — | 389.985 lei | 99.003 lei | 290.982 lei |
| 2023 | 88.360 lei | -45.574 lei | 1 | 154.076 lei | 12.979 lei | 141.097 lei |
| 2022 | 530.827 lei | 286.671 lei | 1 | 292.509 lei | 105.838 lei | 186.671 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 189.210 lei
- Venituri totale
- 189.263 lei
- Cheltuieli totale
- 156.496 lei
- Profit brut
- 32.767 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.244 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 245.421 lei
- Active circulante
- 163.730 lei
- Stocuri
- 22.842 lei
- Creanțe
- 19.284 lei
- Casa și conturi la bănci
- 121.604 lei
- Datorii
- 89.925 lei
- Capitaluri
- 319.226 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 550.685 lei
- Venituri totale
- 550.685 lei
- Cheltuieli totale
- 281.299 lei
- Profit brut
- 269.386 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 225.786 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.909 lei
- Active circulante
- 386.076 lei
- Stocuri
- 28.377 lei
- Creanțe
- 2.737 lei
- Casa și conturi la bănci
- 354.962 lei
- Datorii
- 99.003 lei
- Capitaluri
- 290.982 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 88.360 lei
- Venituri totale
- 88.360 lei
- Cheltuieli totale
- 133.068 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 44.708 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 45.574 lei
- Active imobilizate
- 6.669 lei
- Active circulante
- 147.407 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 502 lei
- Casa și conturi la bănci
- 146.905 lei
- Datorii
- 12.979 lei
- Capitaluri
- 141.097 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 530.827 lei
- Venituri totale
- 530.827 lei
- Cheltuieli totale
- 238.954 lei
- Profit brut
- 291.873 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 286.671 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 292.509 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 292.509 lei
- Datorii
- 105.838 lei
- Capitaluri
- 186.671 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 5510 · Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN Rev.3)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7990 · Alte servicii de rezervare și asistență turistică (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8569 · Activități de servicii suport pentru învățământ (CAEN Rev.3)
- 9699 · Alte servicii personale n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului