LDM FOOD DISTRIBUTION S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Vulcan, înmatriculată la 7 ianuarie 2003.
Identitate
- Denumire legală
- LDM FOOD DISTRIBUTION S.R.L.
- CUI
- 15115092
- Nr. înmatriculare
- J20/13/2003
- EUID
- ROONRC.J20/13/2003
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 ianuarie 2003
Sediu social
- Adresă
- MIHAI VITEAZU, nr. 45, bl. 91, et. parter, Municipiul Vulcan, Hunedoara
- Localitate
- Municipiul Vulcan, Hunedoara
- Cod poștal
- 336200
Contact
- Telefon
- 0254 570 055
Date declarate la Ministerul Finanțelor, actualizate la 26 ianuarie 2026. Sunt datele pe care firma le-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 26 mar)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 9 dec)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.01.2003
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ILE ALECSANDRU GHEORGHE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 2 din 2 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4633, județul Hunedoara. Locul 9.422 din 10.481 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 25%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.471 lei | 4.767 lei | — | 29.695 lei | 10.411 lei | 19.284 lei |
| 2024 | 6.765 lei | -1.130 lei | 0 | 23.795 lei | 9.278 lei | 14.517 lei |
| 2023 | 32.857 lei | 19.305 lei | 0 | 45.601 lei | 29.953 lei | 15.648 lei |
| 2022 | 40.000 lei | 23.067 lei | — | 25.482 lei | 29.139 lei | -3.657 lei |
| 2021 | 2.941 lei | 789 lei | — | 26.183 lei | 52.907 lei | -26.724 lei |
| 2020 | 3.361 lei | -2.467 lei | — | 22.838 lei | 50.351 lei | -27.513 lei |
| 2019 | 7.126 lei | 832 lei | 0 | 23.228 lei | 48.274 lei | -25.046 lei |
| 2018 | 5.597 lei | 286 lei | 0 | 20.681 lei | 46.559 lei | -25.878 lei |
| 2017 | 807 lei | -4.560 lei | 0 | 16.477 lei | 42.641 lei | -26.164 lei |
| 2016 | 3.539 lei | -29.152 lei | — | 17.604 lei | 39.208 lei | -21.604 lei |
| 2015 | 122.931 lei | 7.325 lei | 0 | 42.111 lei | 34.562 lei | 7.549 lei |
| 2014 | 0 lei | 0 lei | — | 2.507 lei | 2.283 lei | 224 lei |
| 2013 | — | -3.459 lei | — | 2.494 lei | 2.270 lei | 224 lei |
| 2012 | 0 lei | 0 lei | 0 | 5.953 lei | 2.270 lei | 3.683 lei |
| 2011 | 0 lei | 0 lei | — | 5.953 lei | 2.270 lei | 3.683 lei |
| 2010 | 220 lei | -2.767 lei | — | 5.953 lei | 2.270 lei | 3.683 lei |
| 2009 | — | -2.551 lei | — | 7.013 lei | 550 lei | 6.463 lei |
| 2008 | 20.347 lei | 2.275 lei | — | 12.557 lei | 670 lei | 11.887 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.471 lei
- Venituri totale
- 8.471 lei
- Cheltuieli totale
- 2.796 lei
- Profit brut
- 5.675 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.767 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.428 lei
- Active circulante
- 25.267 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 25.267 lei
- Datorii
- 10.411 lei
- Capitaluri
- 19.284 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 6.765 lei
- Venituri totale
- 6.765 lei
- Cheltuieli totale
- 7.895 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.130 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.130 lei
- Active imobilizate
- 5.021 lei
- Active circulante
- 18.774 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 925 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.849 lei
- Datorii
- 9.278 lei
- Capitaluri
- 14.517 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 32.857 lei
- Venituri totale
- 32.857 lei
- Cheltuieli totale
- 9.572 lei
- Profit brut
- 23.285 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.305 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.329 lei
- Active circulante
- 39.272 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 39.272 lei
- Datorii
- 29.953 lei
- Capitaluri
- 15.648 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.000 lei
- Venituri totale
- 40.000 lei
- Cheltuieli totale
- 15.733 lei
- Profit brut
- 24.267 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.067 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 25.482 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 25.482 lei
- Datorii
- 29.139 lei
- Capitaluri
- -3.657 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.941 lei
- Venituri totale
- 2.941 lei
- Cheltuieli totale
- 2.064 lei
- Profit brut
- 877 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 789 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.997 lei
- Active circulante
- 16.186 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.415 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.771 lei
- Datorii
- 52.907 lei
- Capitaluri
- -26.724 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.361 lei
- Venituri totale
- 3.361 lei
- Cheltuieli totale
- 5.727 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.366 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.467 lei
- Active imobilizate
- 9.997 lei
- Active circulante
- 12.841 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.415 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.426 lei
- Datorii
- 50.351 lei
- Capitaluri
- -27.513 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.126 lei
- Venituri totale
- 7.126 lei
- Cheltuieli totale
- 6.080 lei
- Profit brut
- 1.046 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 832 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 11.213 lei
- Active circulante
- 12.015 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.927 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.088 lei
- Datorii
- 48.274 lei
- Capitaluri
- -25.046 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.597 lei
- Venituri totale
- 5.597 lei
- Cheltuieli totale
- 5.143 lei
- Profit brut
- 454 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 286 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 11.213 lei
- Active circulante
- 9.468 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.011 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.457 lei
- Datorii
- 46.559 lei
- Capitaluri
- -25.878 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 807 lei
- Venituri totale
- 807 lei
- Cheltuieli totale
- 5.343 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.536 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.560 lei
- Active imobilizate
- 11.213 lei
- Active circulante
- 5.264 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.821 lei
- Casa și conturi la bănci
- 443 lei
- Datorii
- 42.641 lei
- Capitaluri
- -26.164 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.539 lei
- Venituri totale
- 3.539 lei
- Cheltuieli totale
- 32.585 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 29.046 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 29.152 lei
- Active imobilizate
- 11.314 lei
- Active circulante
- 6.290 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.475 lei
- Casa și conturi la bănci
- 815 lei
- Datorii
- 39.208 lei
- Capitaluri
- -21.604 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 122.931 lei
- Venituri totale
- 122.931 lei
- Cheltuieli totale
- 111.918 lei
- Profit brut
- 11.013 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.325 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13.784 lei
- Active circulante
- 28.327 lei
- Stocuri
- 16.441 lei
- Creanțe
- 5.561 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.325 lei
- Datorii
- 34.562 lei
- Capitaluri
- 7.549 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.507 lei
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 2.283 lei
- Capitaluri
- 224 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- —
- Cheltuieli totale
- 3.459 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 3.459 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 3.459 lei
- Active imobilizate
- 2.507 lei
- Active circulante
- -13 lei
- Stocuri
- -13 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 2.270 lei
- Capitaluri
- 224 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.507 lei
- Active circulante
- 3.446 lei
- Stocuri
- 3.446 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 2.270 lei
- Capitaluri
- 3.683 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.507 lei
- Active circulante
- 3.446 lei
- Stocuri
- 3.446 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 2.270 lei
- Capitaluri
- 3.683 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 220 lei
- Venituri totale
- 220 lei
- Cheltuieli totale
- 1.337 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 1.117 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 2.767 lei
- Active imobilizate
- 2.507 lei
- Active circulante
- 3.446 lei
- Stocuri
- 3.446 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 2.270 lei
- Capitaluri
- 3.683 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 3 lei
- Cheltuieli totale
- 1.087 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 1.084 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 2.551 lei
- Active imobilizate
- 2.507 lei
- Active circulante
- 4.506 lei
- Stocuri
- 3.447 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.059 lei
- Datorii
- 550 lei
- Capitaluri
- 6.463 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 20.347 lei
- Venituri totale
- 23.096 lei
- Cheltuieli totale
- 20.311 lei
- Profit brut
- 2.785 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 2.275 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 2.507 lei
- Active circulante
- 10.050 lei
- Stocuri
- 3.447 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 6.603 lei
- Datorii
- 670 lei
- Capitaluri
- 11.887 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1051 · Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor (CAEN Rev.2)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.2)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.2)
- 4631 · Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN Rev.2)
- 4632 · Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne (CAEN Rev.2)
- 4633 · Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile (CAEN Rev.2)
- 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN Rev.2)
- 4635 · Comerț cu ridicata al produselor din tutun (CAEN Rev.2)
- 4636 · Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase (CAEN Rev.2)
- 4637 · Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente (CAEN Rev.2)
- 4638 · Comerț cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv pește, crustacee și moluște (CAEN Rev.2)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.2)
- 7729 · Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7731 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole (CAEN Rev.2)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 7739 · Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8292 · Activități de ambalare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Reactivată fiscal de ANAF
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
Înregistrări mai vechi (9)
2015
- Înregistrare în scopuri de TVA
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
2003
- Înmatriculare la registrul comerțului