LCI CARGO EXPRES S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Gilău, Comuna Gilău, înmatriculată la 27 august 2021.
Identitate
- Denumire legală
- LCI CARGO EXPRES S.R.L.
- CUI
- 44808289
- Nr. înmatriculare
- J2021004093128
- EUID
- ROONRC.J2021004093128
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 august 2021
Sediu social
- Adresă
- SOMEȘULUI RECE, nr. 14, Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj
- Localitate
- Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.08.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SOPON CĂTĂLINA ELENA — administrator
- SOPON IONUȚ LUCIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.434 din 1.543 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Cluj, peste 7% dintre firmele clasei. Locul 38.755 din 42.640 în tot județul, și locul 8.446 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 35%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12.185 lei | -103.547 lei | 2 | 27.901 lei | 258.751 lei | -230.850 lei |
| 2024 | 18.773 lei | -74.815 lei | 2 | 40 lei | 127.145 lei | -127.105 lei |
| 2023 | 17.222 lei | -35.651 lei | 1 | 57 lei | 52.547 lei | -52.490 lei |
| 2022 | 7.049 lei | -11.925 lei | 1 | 838 lei | 17.677 lei | -16.839 lei |
| 2021 | — | -5.114 lei | 1 | 213 lei | 5.127 lei | -4.914 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.185 lei
- Venituri totale
- 12.185 lei
- Cheltuieli totale
- 115.609 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 103.424 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 103.547 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 27.901 lei
- Stocuri
- 30 lei
- Creanțe
- 27.926 lei
- Casa și conturi la bănci
- -55 lei
- Datorii
- 258.751 lei
- Capitaluri
- -230.850 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 18.773 lei
- Venituri totale
- 18.773 lei
- Cheltuieli totale
- 93.400 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 74.627 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 74.815 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 40 lei
- Stocuri
- 30 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 10 lei
- Datorii
- 127.145 lei
- Capitaluri
- -127.105 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 17.222 lei
- Venituri totale
- 17.222 lei
- Cheltuieli totale
- 52.701 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 35.479 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 35.651 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 57 lei
- Stocuri
- 30 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 27 lei
- Datorii
- 52.547 lei
- Capitaluri
- -52.490 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.049 lei
- Venituri totale
- 7.049 lei
- Cheltuieli totale
- 18.785 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.736 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.925 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 838 lei
- Stocuri
- 30 lei
- Creanțe
- 724 lei
- Casa și conturi la bănci
- 84 lei
- Datorii
- 17.677 lei
- Capitaluri
- -16.839 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 5.114 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.114 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.114 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 213 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 142 lei
- Casa și conturi la bănci
- 71 lei
- Datorii
- 5.127 lei
- Capitaluri
- -4.914 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.3)
- 9621 · Activități de coafură și frizerie (CAEN Rev.3)
- 9622 · Activități de tratament și înfrumusețare (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului