LAZCONS SERVICII S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Ploiești, înmatriculată la 15 aprilie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- LAZCONS SERVICII S.R.L.
- CUI
- 35966972
- Nr. înmatriculare
- J2016000784293
- EUID
- ROONRC.J2016000784293
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 aprilie 2016
Sediu social
- Adresă
- MARAMUREȘ, nr. 12, et. 3, camera 3-114B, Municipiul Ploiești, Prahova
- Localitate
- Municipiul Ploiești, Prahova
- Cod poștal
- 100029
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.04.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- LĂPTUCĂ ANCA CARMEN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 118 din 363 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4100, județul Prahova, peste 68% dintre firmele clasei. Locul 4.063 din 21.767 în tot județul, și locul 1.319 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 19%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.169.897 lei | -168.319 lei | 12 | 219.847 lei | 396.772 lei | -168.079 lei |
| 2024 | 1.437.391 lei | 34.982 lei | 12 | 427.486 lei | 401.215 lei | 35.222 lei |
| 2023 | 1.191.985 lei | 11.605 lei | 12 | 339.286 lei | 271.662 lei | 76.711 lei |
| 2022 | 1.699.887 lei | 219.694 lei | 18 | 430.381 lei | 215.392 lei | 219.934 lei |
| 2021 | 1.122.235 lei | 164.556 lei | 16 | 399.891 lei | 237.510 lei | 164.776 lei |
| 2020 | 81.605 lei | 2.925 lei | 3 | 66.771 lei | 22.808 lei | 43.963 lei |
| 2019 | 33.600 lei | 85 lei | 1 | 52.244 lei | 11.205 lei | 41.039 lei |
| 2018 | — | -36.445 lei | 3 | 45.052 lei | 4.098 lei | 40.954 lei |
| 2017 | 93.741 lei | 13.036 lei | 5 | 82.561 lei | 5.161 lei | 77.400 lei |
| 2016 | 217.771 lei | 64.164 lei | 10 | 83.306 lei | 18.942 lei | 64.364 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.169.897 lei
- Venituri totale
- 1.223.146 lei
- Cheltuieli totale
- 1.391.465 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 168.319 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 168.319 lei
- Active imobilizate
- 190.770 lei
- Active circulante
- 29.077 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.593 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.484 lei
- Datorii
- 396.772 lei
- Capitaluri
- -168.079 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.437.391 lei
- Venituri totale
- 1.453.299 lei
- Cheltuieli totale
- 1.375.982 lei
- Profit brut
- 77.317 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 34.982 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 272.193 lei
- Active circulante
- 155.293 lei
- Stocuri
- 26.396 lei
- Creanțe
- 67.454 lei
- Casa și conturi la bănci
- 61.443 lei
- Datorii
- 401.215 lei
- Capitaluri
- 35.222 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.191.985 lei
- Venituri totale
- 1.197.582 lei
- Cheltuieli totale
- 1.176.254 lei
- Profit brut
- 21.328 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.605 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 233.767 lei
- Active circulante
- 105.519 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 51.632 lei
- Casa și conturi la bănci
- 53.887 lei
- Datorii
- 271.662 lei
- Capitaluri
- 76.711 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.699.887 lei
- Venituri totale
- 1.770.775 lei
- Cheltuieli totale
- 1.537.235 lei
- Profit brut
- 233.540 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 219.694 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 77.389 lei
- Active circulante
- 352.992 lei
- Stocuri
- 6.873 lei
- Creanțe
- 215.726 lei
- Casa și conturi la bănci
- 130.393 lei
- Datorii
- 215.392 lei
- Capitaluri
- 219.934 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 18
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.122.235 lei
- Venituri totale
- 1.100.222 lei
- Cheltuieli totale
- 926.532 lei
- Profit brut
- 173.690 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 164.556 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 278.575 lei
- Active circulante
- 121.316 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 47.597 lei
- Casa și conturi la bănci
- 73.719 lei
- Datorii
- 237.510 lei
- Capitaluri
- 164.776 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 16
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 81.605 lei
- Venituri totale
- 105.605 lei
- Cheltuieli totale
- 101.864 lei
- Profit brut
- 3.741 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.925 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.532 lei
- Active circulante
- 57.239 lei
- Stocuri
- 24.000 lei
- Creanțe
- 29.390 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.849 lei
- Datorii
- 22.808 lei
- Capitaluri
- 43.963 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 33.600 lei
- Venituri totale
- 38.100 lei
- Cheltuieli totale
- 37.679 lei
- Profit brut
- 421 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 85 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 52.244 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 52.244 lei
- Datorii
- 11.205 lei
- Capitaluri
- 41.039 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 5.500 lei
- Cheltuieli totale
- 41.945 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 36.445 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 36.445 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 45.052 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 45.052 lei
- Datorii
- 4.098 lei
- Capitaluri
- 40.954 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 93.741 lei
- Venituri totale
- 99.742 lei
- Cheltuieli totale
- 85.769 lei
- Profit brut
- 13.973 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.036 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 82.561 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 82.561 lei
- Datorii
- 5.161 lei
- Capitaluri
- 77.400 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 217.771 lei
- Venituri totale
- 220.985 lei
- Cheltuieli totale
- 154.644 lei
- Profit brut
- 66.341 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 64.164 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 83.306 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 83.306 lei
- Datorii
- 18.942 lei
- Capitaluri
- 64.364 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4221 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.3)
- 4222 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4342 · Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN Rev.3)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4792 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului