LAZA CAPITAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Oradea, înmatriculată la 18 august 2021.
Identitate
- Denumire legală
- LAZA CAPITAL S.R.L.
- CUI
- 44754570
- Nr. înmatriculare
- J5/2110/2021
- EUID
- ROONRC.J5/2110/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 august 2021
Sediu social
- Adresă
- PROF. GHEORGHE COSTA-FORU, nr. 42A, Municipiul Oradea, Bihor
- Localitate
- Municipiul Oradea, Bihor
- Cod poștal
- 410474
Contact
- Telefon
- 0722 525 565
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 10 aprilie 2024. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.08.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- LAZA TRAIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 187 din 419 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6820, județul Bihor, peste 56% dintre firmele clasei. Locul 11.286 din 22.498 în tot județul, și locul 8.750 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 1%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 245.041 lei | 14.919 lei | 1 | 3.939.034 lei | 3.693.684 lei | 240.350 lei |
| 2024 | 241.619 lei | 48.718 lei | 1 | 3.922.768 lei | 3.692.337 lei | 225.431 lei |
| 2023 | 292.685 lei | 121.154 lei | 1 | 4.057.354 lei | 3.875.641 lei | 176.713 lei |
| 2022 | 218.992 lei | 86.557 lei | 1 | 4.112.995 lei | 4.057.436 lei | 55.559 lei |
| 2021 | 63.300 lei | -31.198 lei | — | 4.080.367 lei | 4.111.365 lei | -30.998 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 245.041 lei
- Venituri totale
- 290.310 lei
- Cheltuieli totale
- 273.042 lei
- Profit brut
- 17.268 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.919 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.691.134 lei
- Active circulante
- 247.900 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 27.374 lei
- Casa și conturi la bănci
- 220.526 lei
- Datorii
- 3.693.684 lei
- Capitaluri
- 240.350 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 241.619 lei
- Venituri totale
- 302.081 lei
- Cheltuieli totale
- 247.017 lei
- Profit brut
- 55.064 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 48.718 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.795.134 lei
- Active circulante
- 127.634 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 21.330 lei
- Casa și conturi la bănci
- 106.304 lei
- Datorii
- 3.692.337 lei
- Capitaluri
- 225.431 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 292.685 lei
- Venituri totale
- 332.557 lei
- Cheltuieli totale
- 208.576 lei
- Profit brut
- 123.981 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 121.154 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.899.412 lei
- Active circulante
- 157.942 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 79.109 lei
- Casa și conturi la bănci
- 78.833 lei
- Datorii
- 3.875.641 lei
- Capitaluri
- 176.713 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului