LAPUSAN ORNAMENT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Vișeu de Jos, Comuna Vișeu de Jos, înmatriculată la 19 martie 2015.
Identitate
- Denumire legală
- LAPUSAN ORNAMENT S.R.L.
- CUI
- 34256870
- Nr. înmatriculare
- J24/269/2015
- EUID
- ROONRC.J24/269/2015
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 martie 2015
Sediu social
- Adresă
- VIȘEU DE JOS, nr. 368, Sat Vișeu de Jos, Comuna Vișeu de Jos, Maramureș
- Localitate
- Sat Vișeu de Jos, Comuna Vișeu de Jos, Maramureș
- Cod poștal
- 437390
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 iul)
- Inactiv fiscal
- da (din 7 dec)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- RELUARE ACTIVITATE din data 11.03.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- LĂPUŞAN IOAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Maramureș; ultimul an depus este 2020.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 771.774 lei | 631.410 lei | 4 | 3.145.769 lei | 32.435 lei | 3.113.334 lei |
| 2019 | 1.021.776 lei | 828.529 lei | 6 | 2.509.922 lei | 27.999 lei | 2.481.923 lei |
| 2018 | 1.400.931 lei | 625.715 lei | 6 | 1.676.915 lei | 23.521 lei | 1.653.394 lei |
| 2017 | 850.848 lei | 761.878 lei | 7 | 1.053.933 lei | 26.254 lei | 1.027.679 lei |
| 2016 | 416.280 lei | 259.566 lei | 3 | 276.708 lei | 10.907 lei | 265.801 lei |
| 2015 | 93.368 lei | 5.234 lei | 1 | 6.588 lei | 354 lei | 6.234 lei |
Toți indicatorii
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 771.774 lei
- Venituri totale
- 777.824 lei
- Cheltuieli totale
- 138.697 lei
- Profit brut
- 639.127 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 631.410 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.145.769 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.494.069 lei
- Casa și conturi la bănci
- 651.700 lei
- Datorii
- 32.435 lei
- Capitaluri
- 3.113.334 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.021.776 lei
- Venituri totale
- 1.028.037 lei
- Cheltuieli totale
- 189.246 lei
- Profit brut
- 838.791 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 828.529 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.509.922 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.696.790 lei
- Casa și conturi la bănci
- 813.132 lei
- Datorii
- 27.999 lei
- Capitaluri
- 2.481.923 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.400.931 lei
- Venituri totale
- 1.404.154 lei
- Cheltuieli totale
- 767.952 lei
- Profit brut
- 636.202 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 625.715 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.676.915 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.255.506 lei
- Casa și conturi la bănci
- 421.409 lei
- Datorii
- 23.521 lei
- Capitaluri
- 1.653.394 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 850.848 lei
- Venituri totale
- 853.168 lei
- Cheltuieli totale
- 82.781 lei
- Profit brut
- 770.387 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 761.878 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.053.933 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 823.359 lei
- Casa și conturi la bănci
- 230.574 lei
- Datorii
- 26.254 lei
- Capitaluri
- 1.027.679 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 416.280 lei
- Venituri totale
- 416.771 lei
- Cheltuieli totale
- 153.042 lei
- Profit brut
- 263.729 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 259.566 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 276.708 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 272.563 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.145 lei
- Datorii
- 10.907 lei
- Capitaluri
- 265.801 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 93.368 lei
- Venituri totale
- 93.836 lei
- Cheltuieli totale
- 85.801 lei
- Profit brut
- 8.035 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.234 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.588 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 6.588 lei
- Datorii
- 354 lei
- Capitaluri
- 6.234 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2022
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului