LAKATUS CONSTANTINESCU S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Satu Mare, înmatriculată la 5 august 2020.
Identitate
- Denumire legală
- LAKATUS CONSTANTINESCU S.R.L.
- CUI
- 42877649
- Nr. înmatriculare
- J2020000624303
- EUID
- ROONRC.J2020000624303
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 august 2020
Sediu social
- Adresă
- TOAMNEI, nr. 61, Municipiul Satu Mare, Satu Mare
- Localitate
- Municipiul Satu Mare, Satu Mare
Contact
- Telefon
- 0754 340 745
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 6 octombrie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 25 aug)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.08.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MAGYAR DENISA-HELGA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Satu Mare; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 38.717 lei | 5.262 lei | — | 1.728 lei | 45.981 lei | -44.253 lei |
| 2023 | 36.171 lei | -26.957 lei | — | 597 lei | 50.113 lei | -49.516 lei |
| 2022 | 39.540 lei | -23.322 lei | — | 5.846 lei | 28.405 lei | -22.559 lei |
| 2020 | 4.311 lei | -2.524 lei | — | 23.805 lei | 26.129 lei | -2.324 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 38.717 lei
- Venituri totale
- 38.717 lei
- Cheltuieli totale
- 32.453 lei
- Profit brut
- 6.264 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.262 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.728 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.728 lei
- Datorii
- 45.981 lei
- Capitaluri
- -44.253 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 36.171 lei
- Venituri totale
- 36.171 lei
- Cheltuieli totale
- 63.128 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 26.957 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 26.957 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 597 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 597 lei
- Datorii
- 50.113 lei
- Capitaluri
- -49.516 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 39.540 lei
- Venituri totale
- 39.540 lei
- Cheltuieli totale
- 61.697 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 22.157 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 23.322 lei
- Active imobilizate
- 5.556 lei
- Active circulante
- 290 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 290 lei
- Datorii
- 28.405 lei
- Capitaluri
- -22.559 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului