LACTO MAR BUCOVINA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Rădăuți, înmatriculată la 18 februarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- LACTO MAR BUCOVINA S.R.L.
- CUI
- 40656560
- Nr. înmatriculare
- J33/529/2019
- EUID
- ROONRC.J33/529/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 februarie 2019
Sediu social
- Adresă
- VOLOVĂȚULUI, nr. 55 E, Municipiul Rădăuți, Suceava
- Localitate
- Municipiul Rădăuți, Suceava
- Cod poștal
- 725400
Contact
- Telefon
- 0748 240 291
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 15 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 apr)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 26 mar)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.02.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VICOL MARIA-DOINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Suceava; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 158.680 lei | 0 lei | — | 795.549 lei | 795.349 lei | 200 lei |
| 2023 | 56.950 lei | 3.799 lei | 1 | 1.009.283 lei | 983.010 lei | 26.273 lei |
| 2022 | 1.308.411 lei | 20.201 lei | 1 | 1.183.191 lei | 1.160.716 lei | 22.475 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 158.680 lei
- Venituri totale
- 390.118 lei
- Cheltuieli totale
- 390.118 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 185.961 lei
- Active circulante
- 609.588 lei
- Stocuri
- 124.859 lei
- Creanțe
- 461.831 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.898 lei
- Datorii
- 795.349 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 56.950 lei
- Venituri totale
- 392.193 lei
- Cheltuieli totale
- 385.802 lei
- Profit brut
- 6.391 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.799 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 455.378 lei
- Active circulante
- 553.905 lei
- Stocuri
- 124.859 lei
- Creanțe
- 427.430 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.616 lei
- Datorii
- 983.010 lei
- Capitaluri
- 26.273 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.308.411 lei
- Venituri totale
- 1.902.294 lei
- Cheltuieli totale
- 1.865.963 lei
- Profit brut
- 36.331 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.201 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 536.110 lei
- Active circulante
- 647.081 lei
- Stocuri
- 124.860 lei
- Creanțe
- 461.931 lei
- Casa și conturi la bănci
- 60.290 lei
- Datorii
- 1.160.716 lei
- Capitaluri
- 22.475 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
- 5229 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Reactivată fiscal de ANAF
2020
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2019
- Înmatriculare la registrul comerțului