LACHRAF COROANĂ70 S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Târgu Jiu, înmatriculată la 28 ianuarie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- LACHRAF COROANĂ70 S.R.L.
- CUI
- 43631978
- Nr. înmatriculare
- J18/118/2021
- EUID
- ROONRC.J18/118/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 ianuarie 2021
Sediu social
- Adresă
- ANA IPĂTESCU, nr. 91, Municipiul Târgu Jiu, Gorj
- Localitate
- Municipiul Târgu Jiu, Gorj
- Cod poștal
- 210253
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 14 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.01.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- LACHAUSSE RAFAIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1 din 1 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7021, județul Gorj. Locul 5.200 din 8.723 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 3%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 113.457 lei | 1.118 lei | — | 115.872 lei | 55.012 lei | 60.860 lei |
| 2024 | 109.729 lei | 19.301 lei | — | 114.172 lei | 54.430 lei | 59.742 lei |
| 2023 | 93.169 lei | 19.066 lei | — | 56.168 lei | 15.728 lei | 40.440 lei |
| 2021 | 44.279 lei | 5.662 lei | — | 9.954 lei | 4.092 lei | 5.862 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 113.457 lei
- Venituri totale
- 113.457 lei
- Cheltuieli totale
- 108.040 lei
- Profit brut
- 5.417 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.118 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 35.839 lei
- Active circulante
- 80.033 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 20.646 lei
- Casa și conturi la bănci
- 59.387 lei
- Datorii
- 55.012 lei
- Capitaluri
- 60.860 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 109.729 lei
- Venituri totale
- 109.729 lei
- Cheltuieli totale
- 81.115 lei
- Profit brut
- 28.614 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.301 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 44.592 lei
- Active circulante
- 69.580 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 21.126 lei
- Casa și conturi la bănci
- 48.454 lei
- Datorii
- 54.430 lei
- Capitaluri
- 59.742 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 93.169 lei
- Venituri totale
- 93.169 lei
- Cheltuieli totale
- 69.297 lei
- Profit brut
- 23.872 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.066 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.719 lei
- Active circulante
- 53.449 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 23.175 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.274 lei
- Datorii
- 15.728 lei
- Capitaluri
- 40.440 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 44.279 lei
- Venituri totale
- 45.302 lei
- Cheltuieli totale
- 38.308 lei
- Profit brut
- 6.994 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.662 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.311 lei
- Active circulante
- 6.643 lei
- Stocuri
- 131 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 6.512 lei
- Datorii
- 4.092 lei
- Capitaluri
- 5.862 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului