LA SPRITZERIA VAN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Galați, înmatriculată la 8 decembrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- LA SPRITZERIA VAN S.R.L.
- CUI
- 47284197
- Nr. înmatriculare
- J17/2269/2022
- EUID
- ROONRC.J17/2269/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 decembrie 2022
Sediu social
- Adresă
- DUNĂREA, nr. 36, bl. F1, sc. 1, et. 4, ap. 17, Municipiul Galați, Galați
- Localitate
- Municipiul Galați, Galați
- Cod poștal
- 800636
Contact
- Telefon
- 0744 966 995
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 27 aprilie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.12.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CRĂCIUN BIANCA-MARIA — administrator
- MANOLE LIVIU-VALENTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 177 din 197 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5630, județul Galați, peste 11% dintre firmele clasei. Locul 12.315 din 13.743 în tot județul, și locul 4.851 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 13%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12.700 lei | 965 lei | 1 | 34.707 lei | 13.369 lei | 1.023 lei |
| 2024 | 14.550 lei | -1.388 lei | 1 | 58.254 lei | 2.264 lei | 57 lei |
| 2023 | 3.000 lei | 884 lei | 1 | 94.531 lei | 1.535 lei | 1.445 lei |
| 2022 | — | -439 lei | 1 | 125.419 lei | 1.121 lei | 561 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.700 lei
- Venituri totale
- 58.318 lei
- Cheltuieli totale
- 57.174 lei
- Profit brut
- 1.144 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 965 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 33.627 lei
- Active circulante
- 1.080 lei
- Stocuri
- 421 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 659 lei
- Datorii
- 13.369 lei
- Capitaluri
- 1.023 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 14.550 lei
- Venituri totale
- 50.168 lei
- Cheltuieli totale
- 51.556 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.388 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.388 lei
- Active imobilizate
- 56.808 lei
- Active circulante
- 1.446 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.446 lei
- Datorii
- 2.264 lei
- Capitaluri
- 57 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.000 lei
- Venituri totale
- 35.187 lei
- Cheltuieli totale
- 34.138 lei
- Profit brut
- 1.049 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 884 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 92.882 lei
- Active circulante
- 1.649 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.649 lei
- Datorii
- 1.535 lei
- Capitaluri
- 1.445 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 7739 · Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului