LA MER BOUTIQUE TURISM SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Constanța, înmatriculată la 15 martie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- LA MER BOUTIQUE TURISM SRL
- CUI
- 37206213
- Nr. înmatriculare
- J2017000600134
- EUID
- ROONRC.J2017000600134
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 martie 2017
Sediu social
- Adresă
- DEZROBIRII, nr. 133, bl. IV7, sc. C, et. 1, ap. 48, CAMERA 4, Municipiul Constanța, Constanța
- Localitate
- Municipiul Constanța, Constanța
- Cod poștal
- 900234
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 4 aug)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.03.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TARARACHE GEORGE — administrator
- TARARACHE MONICA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 44 din 728 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5520, județul Constanța, peste 94% dintre firmele clasei. Locul 5.053 din 26.023 în tot județul, și locul 9.592 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 16%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.121.784 lei | 356.714 lei | 1 | 1.764.280 lei | 915.954 lei | 798.997 lei |
| 2024 | 1.341.481 lei | 340.499 lei | 3 | 1.352.616 lei | 900.719 lei | 442.283 lei |
| 2023 | 1.124.082 lei | 100.030 lei | 2 | 1.098.403 lei | 1.009.898 lei | 100.270 lei |
| 2022 | 966.034 lei | 79.760 lei | 2 | 1.637.319 lei | 1.197.622 lei | 496.445 lei |
| 2021 | 979.566 lei | 330.733 lei | 2 | 1.547.837 lei | 985.721 lei | 579.621 lei |
| 2020 | 819.813 lei | 187.858 lei | 2 | 1.723.558 lei | 1.202.489 lei | 522.565 lei |
| 2019 | 827.091 lei | 200.798 lei | 3 | 1.619.784 lei | 1.192.517 lei | 439.966 lei |
| 2018 | 593.265 lei | 181.599 lei | 2 | 1.369.368 lei | 1.131.920 lei | 239.169 lei |
| 2017 | 435.237 lei | 57.370 lei | 2 | 1.213.060 lei | 1.155.490 lei | 57.570 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.121.784 lei
- Venituri totale
- 1.422.294 lei
- Cheltuieli totale
- 996.415 lei
- Profit brut
- 425.879 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 356.714 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.401.601 lei
- Active circulante
- 362.679 lei
- Stocuri
- 6.402 lei
- Creanțe
- 446.735 lei
- Casa și conturi la bănci
- -90.458 lei
- Datorii
- 915.954 lei
- Capitaluri
- 798.997 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.341.481 lei
- Venituri totale
- 1.481.153 lei
- Cheltuieli totale
- 1.106.631 lei
- Profit brut
- 374.522 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 340.499 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.052.085 lei
- Active circulante
- 300.531 lei
- Stocuri
- 874 lei
- Creanțe
- 339.444 lei
- Casa și conturi la bănci
- -39.787 lei
- Datorii
- 900.719 lei
- Capitaluri
- 442.283 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.124.082 lei
- Venituri totale
- 1.126.257 lei
- Cheltuieli totale
- 1.015.216 lei
- Profit brut
- 111.041 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 100.030 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 997.523 lei
- Active circulante
- 100.880 lei
- Stocuri
- 24.692 lei
- Creanțe
- 61.875 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.313 lei
- Datorii
- 1.009.898 lei
- Capitaluri
- 100.270 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 9 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 9610 · Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Reactivată fiscal de ANAF
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului