LA MAMA NICO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Bocsig, Comuna Bocsig, înmatriculată la 14 septembrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- LA MAMA NICO S.R.L.
- CUI
- 46837434
- Nr. înmatriculare
- J2022001752027
- EUID
- ROONRC.J2022001752027
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 septembrie 2022
Sediu social
- Adresă
- BOCSIG, nr. 546, bl. -, sc. -, et. -, ap. -, Sat Bocsig, Comuna Bocsig, Arad
- Localitate
- Sat Bocsig, Comuna Bocsig, Arad
- Cod poștal
- 317055
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.09.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TUDUR ANA-MARIA-GABRIELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 119 din 159 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1071, județul Arad, peste 26% dintre firmele clasei. Locul 9.410 din 14.419 în tot județul, și locul 5.320 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 64%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 123.893 lei | 28.143 lei | 1 | 62.568 lei | 105.388 lei | -42.820 lei |
| 2024 | 75.654 lei | -27.856 lei | 1 | 31.770 lei | 102.733 lei | -70.963 lei |
| 2023 | 600 lei | -42.473 lei | 1 | 51.621 lei | 94.728 lei | -43.107 lei |
| 2022 | — | -834 lei | — | 366 lei | 1.000 lei | -634 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 123.893 lei
- Venituri totale
- 123.893 lei
- Cheltuieli totale
- 94.171 lei
- Profit brut
- 29.722 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.143 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.786 lei
- Active circulante
- 54.782 lei
- Stocuri
- 23.530 lei
- Creanțe
- 200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.052 lei
- Datorii
- 105.388 lei
- Capitaluri
- -42.820 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 75.654 lei
- Venituri totale
- 75.654 lei
- Cheltuieli totale
- 102.753 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 27.099 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 27.856 lei
- Active imobilizate
- 9.700 lei
- Active circulante
- 22.070 lei
- Stocuri
- 12.052 lei
- Creanțe
- 200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.818 lei
- Datorii
- 102.733 lei
- Capitaluri
- -70.963 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 600 lei
- Venituri totale
- 600 lei
- Cheltuieli totale
- 43.073 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 42.473 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 42.473 lei
- Active imobilizate
- 36.462 lei
- Active circulante
- 15.159 lei
- Stocuri
- 8.176 lei
- Creanțe
- 200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.783 lei
- Datorii
- 94.728 lei
- Capitaluri
- -43.107 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 834 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 834 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 834 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 366 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 166 lei
- Datorii
- 1.000 lei
- Capitaluri
- -634 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului