LA JEUNE MARIEE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Râmnicu Vâlcea, înmatriculată la 17 martie 2015.
Identitate
- Denumire legală
- LA JEUNE MARIEE S.R.L.
- CUI
- 34242599
- Nr. înmatriculare
- J2015000153382
- EUID
- ROONRC.J2015000153382
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 martie 2015
Sediu social
- Adresă
- I. C. BRĂTIANU, nr. 8, bl. A68, sc. A, ap. 4, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
- Localitate
- Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 17.03.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NIȚĂ ILIE-ADRIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 71 din 202 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4719, județul Vâlcea, peste 65% dintre firmele clasei. Locul 4.135 din 9.337 în tot județul, și locul 3.805 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 27%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 261.345 lei | 88.162 lei | 1 | 193.354 lei | 95.454 lei | 97.900 lei |
| 2024 | 205.725 lei | 33.930 lei | 1 | 125.189 lei | 15.451 lei | 109.738 lei |
| 2023 | 212.460 lei | 54.978 lei | 2 | 109.278 lei | 12.817 lei | 96.461 lei |
| 2022 | 239.915 lei | 119.282 lei | 1 | 129.785 lei | 10.303 lei | 119.482 lei |
| 2021 | 119.969 lei | 67.767 lei | 1 | 70.069 lei | 1.215 lei | 68.854 lei |
| 2020 | 44.731 lei | 834 lei | 1 | 44.577 lei | 16.890 lei | 27.687 lei |
| 2019 | 129.440 lei | 43.728 lei | 1 | 48.082 lei | 4.129 lei | 43.953 lei |
| 2018 | 177.236 lei | 100.890 lei | 1 | 31.263 lei | 1.038 lei | 30.225 lei |
| 2017 | 53.018 lei | 2.338 lei | 2 | 15.519 lei | 86.184 lei | -70.665 lei |
| 2016 | 29.100 lei | -26.185 lei | 2 | 9.044 lei | 79.164 lei | -70.120 lei |
| 2015 | 9.645 lei | -44.135 lei | — | 11.848 lei | 55.783 lei | -43.935 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 261.345 lei
- Venituri totale
- 261.345 lei
- Cheltuieli totale
- 170.570 lei
- Profit brut
- 90.775 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 88.162 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 17.949 lei
- Active circulante
- 175.405 lei
- Stocuri
- 112.030 lei
- Creanțe
- 1.848 lei
- Casa și conturi la bănci
- 61.527 lei
- Datorii
- 95.454 lei
- Capitaluri
- 97.900 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 205.725 lei
- Venituri totale
- 205.725 lei
- Cheltuieli totale
- 169.738 lei
- Profit brut
- 35.987 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 33.930 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.829 lei
- Active circulante
- 110.360 lei
- Stocuri
- 106.975 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.385 lei
- Datorii
- 15.451 lei
- Capitaluri
- 109.738 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 212.460 lei
- Venituri totale
- 212.753 lei
- Cheltuieli totale
- 155.647 lei
- Profit brut
- 57.106 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 54.978 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.829 lei
- Active circulante
- 94.449 lei
- Stocuri
- 91.146 lei
- Creanțe
- 37 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.266 lei
- Datorii
- 12.817 lei
- Capitaluri
- 96.461 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 11 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN Rev.3)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 7722 · Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înmatriculare la registrul comerțului