LA GIO ȘI LARYSA STARS SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Pitești, înmatriculată la 14 februarie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- LA GIO ȘI LARYSA STARS SRL
- CUI
- 37034991
- Nr. înmatriculare
- J3/207/2017
- EUID
- ROONRC.J3/207/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 februarie 2017
Sediu social
- Adresă
- PETROCHIMIȘTILOR, nr. KM.5, Căminul de nefamiliști nr.2, Municipiul Pitești, Argeș
- Localitate
- Municipiul Pitești, Argeș
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 1 sept)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.02.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VIŞAN RODICA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 464 din 1.184 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Argeș, peste 61% dintre firmele clasei. Locul 8.141 din 20.058 în tot județul, și locul 7.600 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 9%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 337.382 lei | 6.369 lei | 1 | 409.243 lei | 616.196 lei | -206.953 lei |
| 2024 | 310.840 lei | -20.536 lei | 1 | 342.083 lei | 555.405 lei | -213.322 lei |
| 2023 | 302.062 lei | 23.316 lei | 1 | 288.436 lei | 481.222 lei | -192.786 lei |
| 2022 | 243.732 lei | 5.887 lei | 1 | 192.786 lei | 408.889 lei | -216.103 lei |
| 2021 | 266.909 lei | 3.830 lei | 1 | 99.308 lei | 322.207 lei | -222.899 lei |
| 2020 | 299.686 lei | -244.091 lei | 1 | 27.453 lei | 254.181 lei | -226.728 lei |
| 2019 | 294.661 lei | 6.228 lei | 1 | 173.017 lei | 155.655 lei | 17.362 lei |
| 2018 | 218.731 lei | 5.617 lei | 1 | 83.171 lei | 72.036 lei | 11.135 lei |
| 2017 | 121.399 lei | 5.318 lei | 1 | 38.743 lei | 33.225 lei | 5.518 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 337.382 lei
- Venituri totale
- 337.396 lei
- Cheltuieli totale
- 329.814 lei
- Profit brut
- 7.582 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.369 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 409.243 lei
- Stocuri
- 387.964 lei
- Creanțe
- 19.989 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.290 lei
- Datorii
- 616.196 lei
- Capitaluri
- -206.953 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 310.840 lei
- Venituri totale
- 311.777 lei
- Cheltuieli totale
- 332.274 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.497 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 20.536 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 342.083 lei
- Stocuri
- 312.520 lei
- Creanțe
- 19.090 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.473 lei
- Datorii
- 555.405 lei
- Capitaluri
- -213.322 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 302.062 lei
- Venituri totale
- 302.448 lei
- Cheltuieli totale
- 276.168 lei
- Profit brut
- 26.280 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.316 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 288.436 lei
- Stocuri
- 246.925 lei
- Creanțe
- 13.752 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.759 lei
- Datorii
- 481.222 lei
- Capitaluri
- -192.786 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 9 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Nicio activitate autorizată în instantaneul curent.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Reactivată fiscal de ANAF
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului