LA FELI SI ROMI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, înmatriculată la 28 martie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- LA FELI SI ROMI S.R.L.
- CUI
- 40866473
- Nr. înmatriculare
- J2019001570357
- EUID
- ROONRC.J2019001570357
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 martie 2019
Sediu social
- Adresă
- IALOMIȚA, nr. 134, ap. 1, CAMERA 1, Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiș
- Localitate
- Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiș
- Cod poștal
- 307200
Contact
- Telefon
- 0740 879 177
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 16 februarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 19 iul)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.03.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ARDELEAN FELICIA — administrator
- COCIŞ ROMANIŢA — administrator
- DRĂGANSCHI CONSTANTIN — administrator
- VĂDEAN PAMELA-DANIELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 272 din 368 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5610, județul Timiș, peste 26% dintre firmele clasei. Locul 20.222 din 31.408 în tot județul, și locul 10.371 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 3%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 126.334 lei | 2.392 lei | 1 | 29.358 lei | 68.163 lei | -38.805 lei |
| 2024 | 123.222 lei | 16.799 lei | 1 | 11.597 lei | 52.794 lei | -41.197 lei |
| 2023 | 134.113 lei | 9.901 lei | 1 | 8.489 lei | 66.485 lei | -57.996 lei |
| 2019 | 72.318 lei | -31.751 lei | 2 | 17.264 lei | 48.815 lei | -31.551 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 126.334 lei
- Venituri totale
- 163.799 lei
- Cheltuieli totale
- 160.894 lei
- Profit brut
- 2.905 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.392 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 29.358 lei
- Stocuri
- 7.784 lei
- Creanțe
- 10.217 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.357 lei
- Datorii
- 68.163 lei
- Capitaluri
- -38.805 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 123.222 lei
- Venituri totale
- 160.706 lei
- Cheltuieli totale
- 140.025 lei
- Profit brut
- 20.681 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.799 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 11.597 lei
- Stocuri
- 1.364 lei
- Creanțe
- 4.855 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.378 lei
- Datorii
- 52.794 lei
- Capitaluri
- -41.197 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 134.113 lei
- Venituri totale
- 177.899 lei
- Cheltuieli totale
- 166.652 lei
- Profit brut
- 11.247 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.901 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 8.489 lei
- Stocuri
- 1.220 lei
- Creanțe
- 4.641 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.628 lei
- Datorii
- 66.485 lei
- Capitaluri
- -57.996 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5612 · Activități ale unităților mobile de alimentație (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Reactivată fiscal de ANAF
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului