LA DĂNULEȚIU SIBIANUL SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Jina, Comuna Jina, înmatriculată la 16 decembrie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- LA DĂNULEȚIU SIBIANUL SRL
- CUI
- 36848410
- Nr. înmatriculare
- J2016001531328
- EUID
- ROONRC.J2016001531328
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 decembrie 2016
Sediu social
- Adresă
- nr. 1186, Sat Jina, Comuna Jina, Sibiu
- Localitate
- Sat Jina, Comuna Jina, Sibiu
- Cod poștal
- 557110
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.12.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DĂNULEŢIU IOAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 20 din 30 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4729, județul Sibiu, peste 37% dintre firmele clasei. Locul 6.030 din 15.771 în tot județul, și locul 3.852 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 28%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 362.270 lei | -26.087 lei | 2 | 73.378 lei | 65.707 lei | 7.671 lei |
| 2024 | 283.853 lei | -2.929 lei | 2 | 87.848 lei | 54.090 lei | 33.758 lei |
| 2023 | 221.222 lei | -17.961 lei | 2 | 52.901 lei | 16.444 lei | 36.457 lei |
| 2022 | 211.381 lei | -1.110 lei | 1 | 69.752 lei | 15.334 lei | 54.418 lei |
| 2021 | 222.040 lei | 19.862 lei | 1 | 94.013 lei | 8.485 lei | 85.528 lei |
| 2020 | 266.979 lei | 28.086 lei | 1 | 74.290 lei | 8.624 lei | 65.667 lei |
| 2019 | 231.816 lei | 36.957 lei | 1 | 44.065 lei | 6.485 lei | 37.580 lei |
| 2018 | 0 lei | -101 lei | — | 1.151 lei | 528 lei | 623 lei |
| 2017 | 392 lei | 279 lei | — | 1.252 lei | 528 lei | 724 lei |
| 2016 | 392 lei | 245 lei | 0 | 961 lei | 516 lei | 445 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 362.270 lei
- Venituri totale
- 362.809 lei
- Cheltuieli totale
- 383.241 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.432 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 26.087 lei
- Active imobilizate
- 36.780 lei
- Active circulante
- 36.598 lei
- Stocuri
- 15.705 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 20.893 lei
- Datorii
- 65.707 lei
- Capitaluri
- 7.671 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 283.853 lei
- Venituri totale
- 283.853 lei
- Cheltuieli totale
- 284.001 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 148 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.929 lei
- Active imobilizate
- 25.085 lei
- Active circulante
- 62.763 lei
- Stocuri
- 22.085 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 40.678 lei
- Datorii
- 54.090 lei
- Capitaluri
- 33.758 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 221.222 lei
- Venituri totale
- 221.222 lei
- Cheltuieli totale
- 237.082 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 15.860 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 17.961 lei
- Active imobilizate
- 17.867 lei
- Active circulante
- 35.034 lei
- Stocuri
- 21.185 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 13.849 lei
- Datorii
- 16.444 lei
- Capitaluri
- 36.457 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 211.381 lei
- Venituri totale
- 211.381 lei
- Cheltuieli totale
- 210.484 lei
- Profit brut
- 897 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.110 lei
- Active imobilizate
- 4.752 lei
- Active circulante
- 65.000 lei
- Stocuri
- 12.442 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 52.558 lei
- Datorii
- 15.334 lei
- Capitaluri
- 54.418 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 222.040 lei
- Venituri totale
- 222.040 lei
- Cheltuieli totale
- 199.958 lei
- Profit brut
- 22.082 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.862 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 252 lei
- Active circulante
- 93.761 lei
- Stocuri
- 7.771 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 85.990 lei
- Datorii
- 8.485 lei
- Capitaluri
- 85.528 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 266.979 lei
- Venituri totale
- 266.979 lei
- Cheltuieli totale
- 236.297 lei
- Profit brut
- 30.682 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.086 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 252 lei
- Active circulante
- 74.038 lei
- Stocuri
- 5.238 lei
- Creanțe
- 4.099 lei
- Casa și conturi la bănci
- 64.701 lei
- Datorii
- 8.624 lei
- Capitaluri
- 65.667 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 231.816 lei
- Venituri totale
- 231.816 lei
- Cheltuieli totale
- 192.541 lei
- Profit brut
- 39.275 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 36.957 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 252 lei
- Active circulante
- 43.813 lei
- Stocuri
- 981 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 42.832 lei
- Datorii
- 6.485 lei
- Capitaluri
- 37.580 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 101 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 101 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 101 lei
- Active imobilizate
- 302 lei
- Active circulante
- 849 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 849 lei
- Datorii
- 528 lei
- Capitaluri
- 623 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 392 lei
- Venituri totale
- 392 lei
- Cheltuieli totale
- 101 lei
- Profit brut
- 291 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 279 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 403 lei
- Active circulante
- 849 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 849 lei
- Datorii
- 528 lei
- Capitaluri
- 724 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 392 lei
- Venituri totale
- 392 lei
- Cheltuieli totale
- 135 lei
- Profit brut
- 257 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 245 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 504 lei
- Active circulante
- 457 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 457 lei
- Datorii
- 516 lei
- Capitaluri
- 445 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului