LA BLOC CONFORT ADMINISTRARE IMOBILE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 1 iulie 2011.
Identitate
- Denumire legală
- LA BLOC CONFORT ADMINISTRARE IMOBILE SRL
- CUI
- 28751105
- Nr. înmatriculare
- J40/8069/2011
- EUID
- ROONRC.J40/8069/2011
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 1 iulie 2011
Sediu social
- Adresă
- Str. VASILE LUCACI, nr. 18, bl. A, et. 3, ap. 8, CAM. NR. 1, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 30694
Contact
- Telefon
- 0722 551 141
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 17 aprilie 2018. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 01.07.2011
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CIOBANU DUMITRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 250 din 1.118 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6832, municipiul București, peste 78% dintre firmele clasei. Locul 55.393 din 132.982 în tot județul, și locul 21.581 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 15%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 344.670 lei | 38.300 lei | 3 | 146.851 lei | 108.307 lei | 38.544 lei |
| 2024 | 298.740 lei | 24.993 lei | 3 | 113.920 lei | 88.725 lei | 25.195 lei |
| 2023 | 299.990 lei | 38.474 lei | 3 | 159.575 lei | 120.785 lei | 38.790 lei |
| 2022 | 298.220 lei | 94.328 lei | 3 | 216.417 lei | 135.501 lei | 80.916 lei |
| 2021 | 278.590 lei | 51.490 lei | 5 | 556.065 lei | 171.047 lei | 385.018 lei |
| 2020 | 299.950 lei | 63.628 lei | 5 | 754.308 lei | 320.780 lei | 433.528 lei |
| 2019 | 264.305 lei | 46.361 lei | — | 573.825 lei | 203.925 lei | 369.900 lei |
| 2018 | 215.110 lei | 2.410 lei | 4 | 554.789 lei | 231.251 lei | 323.538 lei |
| 2017 | 219.862 lei | 44.966 lei | 4 | 469.041 lei | 147.912 lei | 321.129 lei |
| 2016 | 216.976 lei | 20.793 lei | 4 | 416.024 lei | 139.862 lei | 276.162 lei |
| 2015 | 184.052 lei | 59.759 lei | 4 | 486.831 lei | 171.703 lei | 315.128 lei |
| 2014 | 148.338 lei | 14.599 lei | 4 | 326.799 lei | 71.429 lei | 255.370 lei |
| 2013 | 142.746 lei | 65.895 lei | 4 | 252.086 lei | 11.314 lei | 240.772 lei |
| 2012 | 143.238 lei | 77.916 lei | — | 177.904 lei | 3.027 lei | 174.877 lei |
| 2011 | 118.884 lei | 96.761 lei | 3 | 101.846 lei | 4.885 lei | 96.961 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 344.670 lei
- Venituri totale
- 344.670 lei
- Cheltuieli totale
- 301.758 lei
- Profit brut
- 42.912 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 38.300 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 42.479 lei
- Active circulante
- 104.372 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 68.689 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.683 lei
- Datorii
- 108.307 lei
- Capitaluri
- 38.544 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 298.740 lei
- Venituri totale
- 298.740 lei
- Cheltuieli totale
- 270.834 lei
- Profit brut
- 27.906 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.993 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 94.087 lei
- Active circulante
- 19.833 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 554 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.279 lei
- Datorii
- 88.725 lei
- Capitaluri
- 25.195 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 299.990 lei
- Venituri totale
- 299.990 lei
- Cheltuieli totale
- 258.870 lei
- Profit brut
- 41.120 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 38.474 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 145.063 lei
- Active circulante
- 14.512 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.803 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.709 lei
- Datorii
- 120.785 lei
- Capitaluri
- 38.790 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 15 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Nicio activitate autorizată în instantaneul curent.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 16 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.