LA BAR LA ȚÎRU S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Crivești, Comuna Tutova, înmatriculată la 19 septembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- LA BAR LA ȚÎRU S.R.L.
- CUI
- 39889090
- Nr. înmatriculare
- J37/651/2018
- EUID
- ROONRC.J37/651/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 septembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- CRIVEȘTI, nr. 208, Sat Crivești, Comuna Tutova, Vaslui
- Localitate
- Sat Crivești, Comuna Tutova, Vaslui
- Cod poștal
- 737556
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.09.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VIULEȚ IONEL-VIOREL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 644 din 788 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Vaslui, peste 18% dintre firmele clasei. Locul 4.672 din 6.305 în tot județul, și locul 2.501 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 7%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 80.824 lei | -14.861 lei | 1 | 35.091 lei | 17.109 lei | 17.982 lei |
| 2024 | 86.642 lei | -14.439 lei | 1 | 48.206 lei | 15.363 lei | 32.843 lei |
| 2023 | 105.633 lei | 23.402 lei | — | 87.072 lei | 9.790 lei | 77.282 lei |
| 2022 | 92.845 lei | 15.374 lei | — | 63.549 lei | 9.669 lei | 53.880 lei |
| 2021 | 53.276 lei | 12.754 lei | — | 26.765 lei | 3.159 lei | 38.506 lei |
| 2020 | 52.140 lei | 8.974 lei | — | 11.934 lei | 1.083 lei | 25.751 lei |
| 2019 | 97.972 lei | 16.577 lei | — | 25.733 lei | 8.956 lei | 16.777 lei |
| 2018 | — | 0 lei | — | 8.426 lei | 8.226 lei | 200 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 80.824 lei
- Venituri totale
- 80.824 lei
- Cheltuieli totale
- 94.907 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.083 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.861 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 35.091 lei
- Stocuri
- 8.713 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 26.378 lei
- Datorii
- 17.109 lei
- Capitaluri
- 17.982 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 86.642 lei
- Venituri totale
- 86.642 lei
- Cheltuieli totale
- 100.241 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.599 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.439 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 48.206 lei
- Stocuri
- 14.365 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 33.841 lei
- Datorii
- 15.363 lei
- Capitaluri
- 32.843 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 105.633 lei
- Venituri totale
- 105.633 lei
- Cheltuieli totale
- 78.547 lei
- Profit brut
- 27.086 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.402 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 87.072 lei
- Stocuri
- 18.572 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 68.500 lei
- Datorii
- 9.790 lei
- Capitaluri
- 77.282 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 92.845 lei
- Venituri totale
- 92.845 lei
- Cheltuieli totale
- 74.672 lei
- Profit brut
- 18.173 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.374 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 63.549 lei
- Stocuri
- 17.303 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 46.246 lei
- Datorii
- 9.669 lei
- Capitaluri
- 53.880 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 53.276 lei
- Venituri totale
- 53.276 lei
- Cheltuieli totale
- 39.112 lei
- Profit brut
- 14.164 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.754 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 26.765 lei
- Stocuri
- 5.778 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 20.987 lei
- Datorii
- 3.159 lei
- Capitaluri
- 38.506 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 52.140 lei
- Venituri totale
- 52.140 lei
- Cheltuieli totale
- 41.589 lei
- Profit brut
- 10.551 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.974 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 11.934 lei
- Stocuri
- 4.473 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 7.461 lei
- Datorii
- 1.083 lei
- Capitaluri
- 25.751 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 97.972 lei
- Venituri totale
- 97.972 lei
- Cheltuieli totale
- 78.448 lei
- Profit brut
- 19.524 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.577 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 25.733 lei
- Stocuri
- 9.332 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 16.401 lei
- Datorii
- 8.956 lei
- Capitaluri
- 16.777 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 8.426 lei
- Stocuri
- 8.092 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 334 lei
- Datorii
- 8.226 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului