LA BAR LA MARY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Lanurile, Comuna Bărăganu, înmatriculată la 13 martie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- LA BAR LA MARY S.R.L.
- CUI
- 47797192
- Nr. înmatriculare
- J13/853/2023
- EUID
- ROONRC.J13/853/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 martie 2023
Sediu social
- Adresă
- ECATERINA TEODOROIU, nr. 371, Sat Lanurile, Comuna Bărăganu, Constanța
- Localitate
- Sat Lanurile, Comuna Bărăganu, Constanța
- Cod poștal
- 907183
Contact
- Telefon
- 0761 854 249
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 7 iulie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.03.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- POPA MARIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 141 din 353 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5630, județul Constanța, peste 60% dintre firmele clasei. Locul 12.988 din 25.866 în tot județul, și locul 6.512 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 13%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 239.138 lei | -40.115 lei | 2 | 62.647 lei | 84.134 lei | -21.487 lei |
| 2024 | 275.044 lei | -3.971 lei | 2 | 74.400 lei | 55.772 lei | 18.628 lei |
| 2023 | 140.325 lei | 22.399 lei | 1 | 39.881 lei | 17.282 lei | 22.599 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 239.138 lei
- Venituri totale
- 243.638 lei
- Cheltuieli totale
- 283.753 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 40.115 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 40.115 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 62.647 lei
- Stocuri
- 21.667 lei
- Creanțe
- 26.173 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.807 lei
- Datorii
- 84.134 lei
- Capitaluri
- -21.487 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 275.044 lei
- Venituri totale
- 285.110 lei
- Cheltuieli totale
- 289.081 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.971 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.971 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 74.400 lei
- Stocuri
- 1.933 lei
- Creanțe
- 23.028 lei
- Casa și conturi la bănci
- 49.439 lei
- Datorii
- 55.772 lei
- Capitaluri
- 18.628 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 140.325 lei
- Venituri totale
- 140.325 lei
- Cheltuieli totale
- 113.761 lei
- Profit brut
- 26.564 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.399 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 39.881 lei
- Stocuri
- 15.581 lei
- Creanțe
- 7.362 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.938 lei
- Datorii
- 17.282 lei
- Capitaluri
- 22.599 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată din 8 iulie 2026. Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului