Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 31 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

L'ORIENT COIFFURE TNS S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Buzău, înmatriculată la 2 decembrie 2021.

Identitate

Denumire legală
L'ORIENT COIFFURE TNS S.R.L.
CUI
45296268
Nr. înmatriculare
J10/1493/2021
EUID
ROONRC.J10/1493/2021
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
2 decembrie 2021

Sediu social

Adresă
Sporturilor, bl. B9, ap. 1, Municipiul Buzău, Buzău
Localitate
Municipiul Buzău, Buzău

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 02.12.2021
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • STOICA IULIA-LOREDANA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
148 mii lei02021: 3 mii lei2022: 59 mii lei2023: 148 mii lei2024: 58 mii lei2025: 89 mii lei20212022202320242025
Rezultat net
41 mii lei0-24 mii lei2021: -19 mii lei2022: -24 mii lei2023: 41 mii lei2024: -8 mii lei2025: 7 mii lei20212022202320242025

Poziție în sector

Locul 20 din 104 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9602, județul Buzău, peste 82% dintre firmele clasei. Locul 7.167 din 10.304 în tot județul, și locul 3.834 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 55%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202589.297 lei7.191 lei123.271 lei25.668 lei-2.397 lei
202457.681 lei-8.194 lei12.236 lei11.824 lei-9.588 lei
2023147.805 lei40.663 lei226.324 lei27.719 lei-1.395 lei
202259.400 lei-23.518 lei15.352 lei47.409 lei-42.057 lei
20212.690 lei-18.739 lei7.915 lei26.454 lei-18.539 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
89.297 lei
Venituri totale
89.297 lei
Cheltuieli totale
80.276 lei
Profit brut
9.021 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
7.191 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
23.271 lei
Stocuri
Creanțe
1.010 lei
Casa și conturi la bănci
22.261 lei
Datorii
25.668 lei
Capitaluri
-2.397 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
57.681 lei
Venituri totale
57.681 lei
Cheltuieli totale
65.875 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
8.194 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
8.194 lei
Active imobilizate
Active circulante
2.236 lei
Stocuri
Creanțe
1.735 lei
Casa și conturi la bănci
501 lei
Datorii
11.824 lei
Capitaluri
-9.588 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
147.805 lei
Venituri totale
147.805 lei
Cheltuieli totale
105.650 lei
Profit brut
42.155 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
40.663 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
1.983 lei
Active circulante
24.341 lei
Stocuri
Creanțe
7.407 lei
Casa și conturi la bănci
16.934 lei
Datorii
27.719 lei
Capitaluri
-1.395 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑