L & M RIDERS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 27 iulie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- L & M RIDERS S.R.L.
- CUI
- 42828417
- Nr. înmatriculare
- J40/8671/2020
- EUID
- ROONRC.J40/8671/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 iulie 2020
Sediu social
- Adresă
- TELEAJEN, nr. 10, CORP 1, CAMERA 2, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
- Cod poștal
- 21467
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 3 dec)
- Inactiv fiscal
- da (din 3 dec)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 24.08.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MUȘUROI ANDREI-FLORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2023.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 2.887.185 lei | 628.781 lei | 29 | 2.932.358 lei | 1.615.807 lei | 1.329.870 lei |
| 2022 | 1.463.194 lei | 527.388 lei | 7 | 990.965 lei | 219.523 lei | 785.322 lei |
| 2021 | 3.385.343 lei | 243.674 lei | 31 | 480.848 lei | 222.915 lei | 257.933 lei |
| 2020 | 560.537 lei | 14.059 lei | 15 | 65.018 lei | 50.759 lei | 14.259 lei |
Toți indicatorii
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.887.185 lei
- Venituri totale
- 2.898.892 lei
- Cheltuieli totale
- 2.218.555 lei
- Profit brut
- 680.337 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 628.781 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 198.475 lei
- Active circulante
- 2.733.883 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.106.938 lei
- Casa și conturi la bănci
- 626.945 lei
- Datorii
- 1.615.807 lei
- Capitaluri
- 1.329.870 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 29
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.463.194 lei
- Venituri totale
- 1.466.991 lei
- Cheltuieli totale
- 928.269 lei
- Profit brut
- 538.722 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 527.388 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 139.292 lei
- Active circulante
- 851.673 lei
- Stocuri
- 2.529 lei
- Creanțe
- 757.369 lei
- Casa și conturi la bănci
- 91.775 lei
- Datorii
- 219.523 lei
- Capitaluri
- 785.322 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.385.343 lei
- Venituri totale
- 3.634.087 lei
- Cheltuieli totale
- 3.353.676 lei
- Profit brut
- 280.411 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 243.674 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 167.268 lei
- Active circulante
- 313.580 lei
- Stocuri
- 2.426 lei
- Creanțe
- 142.152 lei
- Casa și conturi la bănci
- 169.002 lei
- Datorii
- 222.915 lei
- Capitaluri
- 257.933 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 31
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 560.537 lei
- Venituri totale
- 716.978 lei
- Cheltuieli totale
- 695.796 lei
- Profit brut
- 21.182 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.059 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 65.018 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.843 lei
- Casa și conturi la bănci
- 60.175 lei
- Datorii
- 50.759 lei
- Capitaluri
- 14.259 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 15
Activități autorizate (CAEN)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
- 5229 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.2)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.2)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6203 · Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 6399 · Alte activități de servicii informaționale n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
- 7721 · Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv (CAEN Rev.2)
- 7729 · Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7739 · Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7810 · Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă (CAEN Rev.2)
- 7820 · Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului (CAEN Rev.2)
- 7830 · Servicii de furnizare și management a forței de muncă (CAEN Rev.2)
- 8110 · Activități de servicii suport combinate (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8560 · Activități de servicii suport pentru învățământ (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- funcțiune (8 iul → prezent)
- sediu expirat (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: sediu expirat
2024
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului